bugün

namus bacak arasında değil, beyindedir. cinsellik de yeme, içme gibi doğal bir ihtiyaçtır. evliliğe inanmıyorum. aşk doyasıya yaşanmalıdır. insan sevişen bir hayvandır. aşk, sevgi, seks bunlar güzel şeyler... gibi belli başlı klişeler etrafında dönüp duran yollardır.
sevgilisinden yeni ayrılmış birine bile kaç göz hareketi yapan duygulara saygı göstermeyen tiplerdir.
(bkz: yolcu yolunda gerek)
(bkz: onlar da para için yapıyorlar)
birini seviyorsan evlenmeye gerek yok beraber yaşamak için. herşey bi imza mı yani. iyelim ki anlaşamadın ayrılcan. ayrılacağın zaman da mahkeme falan sorun çıkıyo. evli değilken al elbiselerini çık. şahsen ben sevgilimle evlenmeden beraber yaşamak isterim.
en yakın arkadaşın sevgiliyle birlikte olduğunu gördüğün andır. bunu anlamanın yolu açıktır böyle bir durumda. basittir. ben burdayım demiştir en yakın arkadaş size. ben şahsen gördüm de yolluyum diyeni ellerini, bacaklarını açarak 'burdayım' diye bağıranı. *
ağzım pis olabilir ama ruhum efendi beni tanıdığını düşünüyosan yanılıyosun daha yakına gel.
erkek aldatırsa kadın da aldatır mantığını savunmaktır.

bak bak, lafa bak. o kendini uçurumdan atsa sen de mi atacan, şerefsiz?
15 cm. mini giyip habire çekiştirmektir.
ben yolluyum demenin 1001 yolu diye başlık açmak.
bekarete önem vermemek. önem verenleri de yobaz addetmek bilimsel olarak da kanıtlanmış yollardır.
malı mülkü halk arz etmek.
mimikler ve hareketlerlerde belli edilebilir.
cesur kişiliktir.
Namus bacak arasındadır yavru ceylan zaten beyin aktiviteleri bir kadının bir erkeğe vermesini düşündürüyorsa kadın da bunu eyleme döküyorsa yolludur o. beyin olarak ta namus gider diğer türlü de gider. Öyle beyindedir, kafadadır gibi sözde modern çağ toplumu zihniyetlerinin söylediği zırvaları şimdi burda yazmayın. Madem beyindedir kafadadır o vakit sevgilini anadan doğma sal bakayım bir dışarıya o gezsin takılsın o halde. muhtemelen senin için sorun olmaz bu durum, çünkü bu zihniyetteki insanlar için bacak arasında değil ya beyinde ya olay. Bundan sebep böyle saçma salak günümüz laflarıyla gelmeyin karşımıza bir de çok çağdaş düşünüyomuşuz gibi yazılar yazılıyor buraya.