bugün

devede'de boy var ama eşeğin arkasından gidiyor.
Uzun boylu olması tabi ki avantaj fakat bununla övümesi o avantajını yok edecek. Çünkü biliriz ki önemli olan verimi ve işlevidir.
o kadar uzun boyluyum ama pek bi faydasi da yok yani. kisalar uzulmeyin..
muhtemelen kendini çok beğenen samsun veya konyalı tiplerden biridir. evet..
genellikle asösyel ve obezite olan tipdir.
görsel

Lütfen kesin samatayi kedi uzanamadiğı ciğere murdar dermis.
Hiçbir zaman olamadığım tiptir. Uzun boyun hep dezavantajını çekmiş biri olarak yanıma yakın birini henüz bulamadım. Karma hesabı hep kısa kadınlar hayatıma girdi ve bi süreden sonra kadınlar kısa değil ben çok uzunum demeye başlayıp kabullendim durumu. Olmuyor aga ne yapsam "boyu boyuma"yı bulamıyorum. *
Doğuştan gelen özellikleriyle hava atan tiptir. Başkada bir özelliği yoktur. Boştur.
Saçma sapan biridir.

Öncelikle kendin çalışıp edinmediğin bir fiziksel özelliğinin neyi ile hava atıyorsun?

ikinci olarak, uzun boylu olmak iyi bir şey değil. Topuklu giydiğimde herkese tepeden bakıyorum, hoş değil.
entryleri okuyunca kimin kısa boylu olduğunu çok rahat anlayabilirsiniz. ayrıca sosyal hayatta ne alakası var g*tü yeri yakın olandan korkacaksın, hem biz daha minnoşuz hihihi. benzeri şeyler söyleyerek üstün insan olan uzun boyluları kanser etmek isterler.
20 li yaşlarının sonunda bi halta yaramadığını anlayıp beyin kısalması yaşayan tiptir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar