bugün

havaları bin beş yüzdür. kendini entel zanneder gider anlamadığı yabancı dizileri izler. sıkıntılıdır böyle tipler. evet.
Çünkü izlenecek gibi değillerdir.
türk dizilerinin çok uzun olmasından yakınan bireylerin yaptığı. film gibi dizi şey yapıyorlar yav. bizimki de vakit yani. 40 dakikalık bir şey yapın barış içinde çözülsün.
haklı insandır. kendini yineleyen artı bir şey katmayan komedisi şive komedisinden aşk uçgeninden ileri gitmeyen dizileri izlemez. özgün ve kültdür.
benimdir. yabancı dizi de izlemem. sözlüğü izlerim daha iyidir.

(bkz: yapacağınız diziye sokam)
Havaları bi 1500 olmasa da bi 1000 filan vardır. Bayildiginiz şeylere biz bayılmıyoruz izlemiyoruz. Entelektüel olmayla ilgisi yok, mantıklı olmayla ilgisi var.
popüler kültürün etkisinde kalmış insanlardır.
Ay bıktım şu sonradan görmeliğinizden. Sırf havalı gözükmek uğruna sevmedikleri, anlamadıkları yabancı dizileri izlerler. Sonra da ortamda konu türk dizilerine geldiğinde "ya ben aslında türk dizileri izlemiyorum" derler.

Offf acayip coolsunuz ya. Türk dizilerindeki entrika ve sıcak samimi aile yapısı hangi yabancı dizide var söyler misiniz? Hayallerde yaşıyorsunuz ibneler.
izlemiyordur. istinasız hepsinin mal göstergesi olduğunu düşününce normal hareket yani..
Entrymin kenarı.
istisnasız hepsi malca senaryolara sahip ve bir birinin taklidi dizileri izlemiyorum tabiki.