bugün

saçlı sakallı yeni bir 11. nesil, hemde bayan yazar. panpa yanlış geldin. kuaför köşede.*
dişi yazar. (bkz: oh yeah)
Burçak Çerezcioğlu'nun kitabını akla getirmiştir.
(bkz: mavi saçlı kız)
üniversite itiraf sayfalarındaki rumuzlar gibi nicki olan yazar.

--spoiler--
Bugun saat 10 gibi kantinde köşedeki masada oturan mavi montlu sakalli cocuk makine 2. sinifmissin uzun ugraslar sonucu ogrendim bakislarin ne tatli senin arkadaslarina baktigin kadar etrafina bak birde ne zamandir seni izliyorum kafani kaldir tanisnak istiyorum sevgilin yoksa nick altı gir bişeyler yap.
--spoiler--
(bkz: blue is the warmest color)
Lezbiyen olabilir.
harun abidir. evet.
(bkz: böbrek avi)
olası bir istanbul üniversitesi öğrencisi yazar. meşhur mavi saçlı kız o olabilir.
Ben mavi saçlı kız..

Gecenin bu saatinde gözlerine uyku uğramamış kız. Halbuki eskiden ne de güzeldi. Erkenden yatardı mavi saçlı kız, cenin pozisyonunda bir eli başının altında diğer eli iki dizinin arasında hemen uykuya dalardı. içinden dualar ederdi. eğer o gece dua etmeden uyuyakalmışsa diğer gece iki kez dua edip uyurdu. Ne güzeldi...

Mavi saçlı kız... Şimdi geceleri mastürbasyonun ardından gelen uyuşukluk hissiyle yatakta sızıp kalıyor. Kendinden nefret ediyor...
Birgün o, ben ve emekli sürtük buluşup coco çekeceğiz.
hatırladım.
huzurla uyu burçak...
"Sabahları hasta uyanmanı istiyorum. Hastaysan eğer yaşıyorsun demektir."
hatırlamadım.

on birinci nesil yazar. bakın ben hatun kişiyim diye bağıran nick alanlar familyasından biri.
(bkz: sözlükte kadın olmak/#22548680) demiş.

(bkz: uludağ sözlük te bayan yazar olmak/#22069386) diyorum.

sorun onlarda değil, senin yazdıklarındadır.
hatırlamıyom. sarhoştum.
Silik olan yazar.

(bkz: ve yaprak düştü)
bu yazarda değişik birşeyler var sanki. tavırlarını beğendim. ama biraz daha mütevazi olmasını tavsiye ederim.