bugün

yaklaşık 1-2 hafta önce 6 ayım doldu. lakin 7 aydır buralarda takılıyorum. daha fazla da olabilir hatırlamıyorum.
Jul Sezar Galya seferine çıktığından beri sözlükteyim ben, bu hesabım yeni arkadaşlar.*
(bkz: beyin dosyasını getirin)
Ben 3 günlük yazarım eski falan değilim.
Zall dan önce ben vardım diyenler bile var. Allaam Sen aklıma mukayyet ol. Tabi tabi öyledir, inandık biz de..
Ben de yeniyim ama ruhum eski. Şaka bi yana ilk başlamam 2011 yılıydı. Sonra ara verdik tabi. Tam 9 sene olmuş. Keşke diyorum ilk açıldığında yani 2006 da haberim olsaymış. Ama olmadı. Nasip. Evet..
zamanında 1. nesil hesabım silinince sanırım ben de kullanmışımdır bu jargonu.

şimdi ben fosil yazarım hesabım da fosil demem lazım sanırım.

buraya kayıt olduğum sene doğan insanlar bile yazar galiba şu anda. bunun 3. hesabım olduğu düşünülürse ölmüşüz ağlayanımız yok.

bir de şu sikik sözlükte tanınmayı bir sikim zanneden insanlar var, tanınmamış ya da buna ihtiyaç duymamış ilgi orospusu olmayan insanlara ezik tanımlaması yapıyorlar, onlar önce şapkayı önlerine koyup düşünmeleri lazım. sen bu kadar işsiz olmasan, sözlükte fink atmasan, işinde gücünde bir insan olsan, sözlüğe senelerdir öylesine girsen ezik mi oluyorsun cidden diye.

dostum siz burada sosyalleşirken biz reelde sosyalleşmiş olamaz mıyız mesela?
loldeki gibi bu hesap smurf.
Ben de eskiden rus çarıydım. Allah belamı verdi. Bu sözlüğe yazar yaptı.
tek keriz sen değilsin flat...13 senedir keriz gibi aynı hesapla yazanlar da var...

t: kırk sefer profil silen, sonra sıkılıp yeni hesap alan sözde eski ezik cümlesi...
Mesela ben, kim olduğumu söylemedim millet dudişlerimden tanıdı.
Tanıyan tanır kim olduğunuzu belirtmenize hacet yok.
Klasik triptir bu. Kimse sorsak 10 senedir yazıyor ama hesabı silip gidip geri gelmiş...bir tek biz keriziz 11 senedir aynı hesapla yazıyoruz bu amına koyduğum yerinde.
eski olunca noluyo yeni olunca noluyo?
Bende eskiyim, zannedersem 4.hesabim bu
Kimseye kendimi tanıtmadım geri dönüşlerimde, tanıyan tanıdı taniyamayan eksik kaldı, önemli de değil zaten.
Semt bizim ev kira gibi olmuş biraz..
Bize ne amk hesabınızı silip silip gelmeyin lan.
görsel
En az senin kadar eskidir. Rahat ol genç. Daha eskisini istersen ordan da yazarız sıkıntı yok. Akıllı ol. Zall’a da selamımı söyle. O bilir beni.

Her şeye de atlama.
Ezik cümlesi.
Ulen eskiysen yeni hesapla da gelsen tanıyan tanır seni zaten.
Bunu diyen eski falan değildir. Eski bile olsa döneminde yine eziktir.
Acayip bir laf olan durum. Önceden yazarmış eskiymiş paşam buralar hep dutlukken onlar var. Hahahasiktir tabi sen vardın zail sözlüğü senin üstüne kurdu. Nerde keko buraya geliyor arkadaş. Evet.