bugün

nicki güzel fakat tarzı çok saygısız olan bir yazar
karmasını haketmeyen yazar.
(bkz: meslektaş yazarlar)
küçük dünyalar derken? diye sorulması gereken yazar.
(#8888637) ve (#8887541) kendisiyle çelişen samimiyetsizliğiyle, dünya görüşsüzlüğüyle, yalakalığıyla göz kamaştırmayı başarmıştır.
gün itibari ile camide, duşta ya da duygusallık olmaksızın sex yapsın da kurtulalım efenim denilesi abazan ve marjinal fantezi üretkeni yazarımsı.

(#9253652)

(#9253666)

(#9253498)
potansiyel silik.
bazı başlıklarına tanım yapmayan yazar ayrıca nesildaşım.
hedef göstermekten mutluluk duyar gözüken yazar.
ilgi: (#9284935)
(#9346256)

eğer sen müslüman isen böyle müslümanlık olmaz dediğim lakin girdiği entry'den müslüman olup olmadığı hakkında şüpheye düştüğüm yazar.
doktora yaparlarsa bir astronomun bile soyleyebilecegi sozdur. sadece tip okuyanlar mi doktor oluyor? doktora yapanlar da dr. unvanini aliyor sonucta*
takdir edilesi nesildaşdır.
şu an okan ın programındaki salak kadın kim şeklinde bir başlık açabilen ve entry olarakta "cevabını bilmediğima ama mnerak ettiğim beni benden alan kadındır" girebilen sözlük formatından habersiz bir yazardır. forum mu lan burası inci sözlük gibi başlık açıyosun...
disco kralının nahide si yüzünden çaylak olup kendini yakan sözlüğümüzün doktorudur.
aslında çaylaklığa değer de yazıktır ya bu kadar sayın modlar. ceza suçla doğru orantılı olmalı değil mi?
http://video.milliyet.com...n-elektro-pop_1_44768.htm
(bkz: #9784847) lafı uzan menzilli ve güdümlü füze ile gediğine koyan adam.
başlık kovaladığım günlerde, her beğendiğim başlığın altına son entry'yi girmesiyle beni şaşırtan ve ilgimi çekmeye başlayan yazardır. tebrikler hakkaten.
askere savaş anında "kaçar bunlar" diyebilecek kadar seviyesi düşük ve tsk'ya hakareti hak bilen yazardır.

(#9784847)
metrobüs'te söylenirse dayak yemeye sebebiyet verecek cümledir.
hoşgelmiştir.
kesinlikle entry yazmıyor.

(#9833450)
tus'a girerek doçent olmaası dilenen yazardır.

(bkz: ezerim lan seni hödük)
sözünü esirgemeyen düşüncelerini açık açık söyleyip
sözlükte elit erkeeem ben.
kuulll boyum bennnn
diye takılan yazarların vitrine oynarken kıskandığı yazar.
kendisi batum sağlık ocağında pratisyen hekimdir. şu an aylaklıktan dolayı tartma işiyle uğraşmaktadır. neyi tarttığını senin hayalgücüne bırakıyorum bebeğim.

çok güzel lan, atmış orada devlete kapağı mis gibi. kardan yollar kapalı tabi senenin 6 ayı, bu da internet bağlatmış orada ohh. maaş var çalışma yok.

özerk yönetime mektup yazıcam bu adam için. bildiğin şikayet mektubu olacak ama başlık "x e açık mektup" şeklinde olacak. o zaman daha afilli oluyor.
başıma bir şey gelmeyecekse,pratisyen dir kendileri.çünkü bir uzman doktor bu cümleyi hayat da sarf etmez,uzmandır o çünkü.bir an önce tus'a çalışmasını talep etigim yazar,yoksa kimsenin gale alacagını sanmıyorum.

askeriye'de en alt rütbe-onbaşı
tıp'da en alt rütbe-pratisyen

not:bunuda kendi eksiledi muhtemelen,bir uzman böyle bir şeyde yapmaz,burdan anlyın
kendisinin bir yazar hakknıdaki entry sini okuyunca yaklaşımını taktir ettiğim yazar kişi.
biraz biraz takip edeceğim kendisini.
-ben doktorum açılın lütfen ve hastanın donunu indirin.
-höynk... hocam trafik kazası adamın kafası kırıldı ne donu ?
-e ne yapayım ulan ben jinekoloğum.