bugün

Ben de Özledim'in ezip geçeceği versus.

Ben de özledim Barcelona ise , işler güçler SiirtSpor'dur.
işler güçlerin her alanda koyacağı versus.
işler güçler iyi kötü bir dizidir. Yaratılmıştır. Ama ben de özledim araklamadir. Çalıntıdır.

işler güçlerin izleyici kitlesi daha bilinçlidir, ben de özledim 0-16 yaş arası sivilceli ergenlere hitap eder.

Işler güçler'in oyuncularının siyasi görüşü pek bilinmez, bilinse de tanıyanlar ve yakın olanlar bilir, ben de özledim dizisinde oynayan oyuncular ise gezi parkı eylemlerine katılmıştır. Hükümet karşıtıdır.

Işler güçler kendi halindedir, ben de özledim'deki oyuncular devletten para alıp devlete baş kaldırır.
Aslinda isler guclerin rakibi leyla ile mecnundur . ilk once isleri kaldirdilar sonra lvm kalkti . isler gucler her zaman daha iyi gelmistir bana . Aralarinda siklet farki var denebilir ve bu durum lvm sonrasi ben de ozledim icinde hala gecerli . Bir de bazi insanlar calgi cengiyi isler guclerden sonra tanidi daha once bilinmiyordu . isler gucleri bana daha cekici yapan belki de calgi cengiyi diziden once izlemis olmamdir .
esinlenmek diye bi şeyi direkt çalıntı diye yaftalamak için çok potansiyel bir versustur. yani herşey çalıntı olmak zorunda mı anasına satıyım.
--spoiler--
leyla ile mecnun u saymazsak işler güçler in kazanacağı karşılaşma.
--spoiler--