bugün

öncelikle bu yazıyı üşenmeden okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

ben yazmakta geç kaldığımı bile düşündüğü bu yazıyı dindar arkadaşlarıma yazdım. bakın müslüman demiyorum dindar diyorum. abdestli namazlı basit bir küfür ettikten sonra bile içinde kötü bi his doğan yazarlara.. ben bu yazıyı geceleri namaza kalkıp allaha ibadet eden hacca gitmiş veya gitmemiş islami yükümlülüklerini yerine getirmeye çalışan yazarlara yazdım ve onlara bi kaç soruyla uyarıda bulunmak istedim.

siz sözlükte dolaşırken sol frame de geçen konulardan hiç mi rahatsız olmuyorsunuz? hiç mi şeytan dürt müyor şuna bi tıklıyım ne demiş diye. 16 yaşındaki cinsel ilişkiye giren kız başlığını görünce hiç mi burkulmuyor yüreğiniz. veya göğüs uçları allaha bakmayan hatun baslığını görünce hiç mi tepki veresiniz gelmiyor? "biz bakmıyoruz tıklamıyoruz onlara" dediğinizi duyabiliyorum içinizden. peki bilinçaltınızın bu tür şeylerle dolup bi süre sonra normal görmeye başlayacağınızın da mı farkında değilsiniz?

ben şimdi sizden bu sözlüğü bırakıp dini kitaplara gömülmenizi istemiyorum. ben bu yazıyı hiçkimseyi harekete geçirmek için veya kınamak için yazmadım. ben bu yazıyı tepkimi koymak! müslüman olduğumu, çizgilerimin olduğunu hatırlamak ve hatırlatmak için yazdım!
(bkz: 06 09 2011 uludağ sözlük şakirt ayaklanması)
--spoiler--
an itibariyle şakirtler hunharca zalla tepki yağdırıyor, lakin zallın taktığı yok. isyandan son durum bu. sizdeyiz birand.
--spoiler--
sözlükteki dindarlara yazılmış bir yazı.
size saygım sonsuz.
ben dincilere, gericilere, ve şakirtlere ayarım.
gerçekten merak ediyorum bir insanın nereye gideceğini allah belirler
ama cemaattere gidip cemaat liderini hazreti ilan edip ululuk vermek
allahın yasalarına aykırı değilmi hoca efendi demeniz yetmiyor birde efendi hazretleri
allah islah etsin din ,dindarlık hocayı sevmek o da tamam ama hazret nasıl diliniz varıyor
elinizde allahın bu hoca ulvidiye belgesimi var .
(bkz: suphaneke dinimiz amin)
gammazlık, entry silme nedenleri #7: (bkz: sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif).

(bkz: bize ne)