bugün

sevgili yazık olmuş ziyan edilmiş 4 yılım. Evet bu yazım sana. Şimdi sana yazmaktansa sevgiliye yazmayı isterdim. Ama seni ziyan eden o karıya yazı değil tek harf bile fazla.

Nekadar iyiydin halbuki ne güzel geliyodu seni yaşarken hersey ama bi gun seni silebiliyo. Ben deger verdikce kotu kalkan o karı simdi seni seviyomuyum sevmiyomuyum bilmiyorum diyo. 4 yıl boyunca seven 1 ay ayrı kalınca ben eskisi gibi sevmiyorum diyo. Cok deger veriyorum yasadıklarımız cok guzeldı ben her ilki senle yasadım sen benm icin simdiye kadar en onemli erkek oldun bdaha senin gibisini bulamam edbiyatı yapıyo kaltak bide. Son 1 aydır hep eskisi gibi olmak icin ugrastım ama ozamnki gibi olamadım hic diyo lan bana. sonra git icerden pijamalarını esyalarını al siktr git diyince ben vermezdım ben senı unutmak ıstemıyorum bana aldıgın her hedıye benm ıcın hala guzel anı vermem hıc bbırını dıyo. Lan kaltak sende bana 400 lıralık kolye alsaydın sende bana yuzuk alsaydın bende vermezdım. aldıgın 2 tshırt 1 cerceve al gotune sok.

Dimi ama 4 yılım haklı degılmıyım bırader. o kaltak olmasaydı senle ne guzel kızlarla tanısırdık. o pislik yuzunden kopek gıbı seven kıza benm sevgilim var olmaz diyen aklımın tasını s*kıym. Ne guzel kızdı. Ama esseklik bizde gozumuz ondan baskasını gormuyokı. Evet aldattım ama ertesigun pisman olmustum. Simdi pişman oldugum gune pisman oluyorm 4.

O surtuk olmasaydı sımdı fıstık gibi bi kızla mukemmel bi ilişkim olabilirdi. Belki şimdi sana bu yazıyı yazmam bile gerekmicekti. Mutlu mesut takılıp gidecektik surda nerden cıktı karsıma hem senı yem beni eskıttı serefsız.

Neyse 4 yılım ozur dilerim senden onun icin...
ygs mağdurllarının uğrak yeri olucak başlık.