bugün

Dün sensiz olacak hayatımın ilk günüydü. Görüşmelerimizin azalacağı, özlemimizin artacağı zamanın başlangıcı. Zaten sen de fark ettin. ister istemez uzaklık girecek aramıza. Hem gerçek hem de mecaz anlamıyla. Özlemimiz doruk noktasına ulaşıp sonunda azalmaya başlayacak. Bu aşk bizi kül edecek demiştim ya, işte bunu kastetmiştim sevgilim.
imkansızlığımız daha da artacak. Ne zor zamanlar bekliyor bizi. Ben döndüğümde de sen gideceksin, hem de temelli. Birkaç gün dışında dönüşün olmayacak bir daha. Ben seni hatıralarımızda yaşarken sen bambaşka bir hayata yelken açmış olacaksın çoktan. Kim bilir hangi rüzgar alıp götürecek seni, kim bilir hangi topraklarda sabahlayacaksın, kim bilir hangi adalarda konaklayacaksın. Ne yazık ki haberim olmayacak hiçbirinden. Unutulup gideceğim çalkantılarında; dibe batacağım, en dibe. Farkıma bile varmayacaksın.
Gidiyorum sevgilim, gideceksin sen de.
işte böyle tükeneceğiz, tüketeceğiz fırtınalı aşkımızı.
Güzel anılar kalacak sadece.
Daha da kilimi kipirdatmam ki ben senin icin.
görsel
ya kardeş her kimsen bi kulak ver şu insanlara. sabah akşam sana yazıyorlar okuyon mu okumuyon mu bilmem de Allah kuran hakkı için şunları bi al başımızdan.
adolf, elizabeth, odeysseus, napolyon ve sezar aynı salıncağa binmişler : yalnızlar parkı çetesi

http://mbsadam.tumblr.com...13/yalnizlar-parki-cetesi
"Ben senin mutluluğunu istiyorum." dedi
Ve dediğini de yaptı
Aldı, gitti...
okudun mu?
tamam şimdi s.... git.
depreme koşuyor yüreğim yokluğunda.
denizde köpük oluyorum vuruyorum kıyılarına.
sahilde ayak izlerini arıyorum.
sana varmayan yollar geçiyor gözümün önünden
hepsinden kaçıyorum.
içimde intihar çaresizliği birikiyor gözlerine bakınca, mevsimini almamış bir papatya şimdi dalında yüreğim.
olması gereken olması gerektiği yerde beni bekliyor biliyorum.
Kadınlar, erkekler ve sokaklarla dolu yalnızlığımın en güzel köşesi sensin.
Yillar sonra geri geldin. Peki amacin ne? Beni huzursuz etmekse eger, tebrikler basardin.
özdemir asaf'ın benim yerime yazdığı dizelerdir, yenisini yazmaya ya da açıklamaya lüzum yoktur bu yüzden.

"Bekle dedi gitti. Ben beklemedim, o da gelmedi... Ölüm gibi bir şey oldu. Ama kimse ölmedi..."
seni dövmek isteğim, seni çoo...kkk sevdiğimden.

bilirsin, şiddete karşıyım..
O da haklı sonuçta...
O kadar sevmeye benimde götüm kalkardı...
artık hayatımdan, kalbimden silmek zorundayim seni. çünki artık orda bir yerin olmamalı. hiç düşünemeyeceğim birşey yapmak üzeresin, seni bana yakıştıramıyorum. allahım bana yardım et, YA SABIRRRRR.
belki okursun diyerek devam eden girelge.
tabi birde çıkalgası olacak ama o buralık değil.
(bkz: ben bu yazıyı sana okuttum)
ne iyi ettin de geldin hoşgeldin.
kadınım, nice yıllara.

http://www.youtube.com/watch?v=JFOCz2yGRDs
bu haziran sensiz geçip gidiyor işte. sensiz dökecekler bu sene ıhlamurlar çiçeklerini. olsun, beklerim yine ben. bir dahaki haziranda ıhlamurlar çiçek açtığı zaman gelirsin belki. belki daha önce gelirsin, ıhlamurlar bizim için açarlar çiçeklerini. belki birkaç haziran beklemem gerekir. olsun, ben hayatım boyunca beklemeye hazırım. geleceksin bir gün biliyorum, ıhlamurlar çiçek açtığı zaman...
görsel
Bence biz birbirimizi asla anlayamayacagiz .
"Terk edilen birisine 'Hayat nasıl gidiyor ?' diye sorulmaz.
Çünkü zaten tek sorun ;
Hayatın devam ediyor olmasıdır..."
Kalk ulam basketbol oynayalim.
Bir yaz akşamı çekirdekleri ayıklanmış karpuzla gel bana.
vay amk!
nereye gittin daha gelmemiştin bile ?!!!!
realist biri olduğum için hiç bir zaman fantastik aşk edebiyatı parçalamadım. bundan sonra da parçalayacağımı sanmıyorum. amuun yalarım senin ya.