bugün

Ben senin beni sevebilme ihtimalinden vazgeçtim. Allah senin belanı versin.
Denediğin elbise hakkında bişey demeyip geçiştirdiğim için çok üzgünüm:(((
Eğer oralarda okuyabiliyorsan seni herkesten çok sevdiğimi bil. Sana sarılacağım günü dört gözle bekliyorum. Sakallarının kokusunu bile özledim be. Dayanamıyorum.
selamun aleyküm serkan nasılsın kardeş.
bizi bu sokaklar tekrar beraber gördü şimdi istediğini sevebilirsin.
Incirler oldu canım gidebilirsin artık.

daha öncede söyledim ama okumuyor ki pislik.
Bu yazıyı yazan Tosun okuyana kosun.
Senin için hep en iyisini istemiştim. Umarım şuan iyisindir, herşeyin en güzelini hakediyorsun. Kendine iyi bak.
anan orospu değildi ama sen çocuğu olma işinde bir numarasın.
Bu kaybolmalar hayra alamet değil.
okuyor olsa bana da bulaşırdı.
Boşver okumaz o.
Hakkat okuyo musun? Gel bakim iki dakka.

Çok sıkıldım evet.
Yat zıbar bu saatte ne işin var burada.
Niye yazmıyon oğlum?
konusmaya cok ihtiyacim vardi. lakin onlar uyuyordu. iyi geceler sozluk...
Sildim baskı çoktu.
Ama sen biliyorsun beni beceremem böyle işleri.
okuması yazması yok galiba hiçbir şey değişmiyor...
neden beni sinepçetten sildin kappe oğlu kappe.
Akcakoca daki evimizin önünde bir pub var, kapısı da tam bizim pencereye bakıyor. neyse sigara içiyorum yine camda, gece 2 suları bi tane çocukla bi kız çıktı, ardından bir tane çocuk koşa koşa kızın önünde diz çöküp sen benim neler çektiğimi biliyor musun diye bagrinmaya başladı. Kızın yanındaki cocukta olaydan habersiz cocugu izliyor garibim, çocuk belli sağlam içmiş ağlaya ağlaya hep aynı kelimeyi söylüyor " sen benim neler çektiğimi biliyor musun" tam 2 dakika sonra kızın yanındaki çocuk yerdeki çocuğu kaldırdı ve çocukla yukarı doğru yürümeye başladı allah dedim kesin çocuğu paket edicek bi sigara daha yaktim. o sırada kiz telefonu çıkarttı birini aradı ama konuşmaları duyamiyorum neyse 1,2 dakika sonra iki çocuk geldi ve kıza bir şeyler söylendiler tam o sırada kız yürümeye başladı. Neyse ya bunlar önemsiz ben seni başka biriyle görmeye göze alamazken benim böyle bir hataya düşmem gerçekten beni çok derinden yaraladı değisicem dedim degisicem dedim yine hata yaptım yine hata yaptım. Ulan kulun köpeğin oliyim alkolik oldum artık bırak aileyi boku dön ulan dön çok özledim senin davidoff parfümünu. Artık sebilden şu içesim gelmiyor. 6 kilo verdim nasıl mi? Fastfood yiyemiyorum değişik bir şey oldum Allahsizin kızı ne olursun dön ulan don
aylar önce bu saatlerde hep tatlı tatlı konuşuyor olurduk.şarkımızı dinliyorum hala.umarım görürsün orospu çocuğu.
Yüzün hafızama kazınmış gülüşün, gözlerin, dudakların ve saçların. Hala unutamadım ve seviyorum seni... Yinede herşeye ragmen mutlu ol.
Inanın ımına kadar yolun var bebeğim.

Not: Eksileyen yazarı anlayamadı eski manitama mı aşık yoksa.
okumuyor
okusaydı cevap verirdi.
Rüca ediyorum okumasın.
görsel .
Yüzsüz köpek derdim ama köpeklere hakaret.