bugün

kpss'ye giren yazarların kpss'ye yazacakları kelimelerdir. bir haftayı aşkın süredir kpss'yle uğraşıyorum bankaya para yatır, merkeze git randevu al, sonra iki gün sonra git bir gün akşama kadar sıra bekle kaydol ve arkasından aylar hatta yıllarca ders çalış. gördüğün gibi senin için çok vakit harcıyoruz hayatımız senin elinde acı bize memur, işçi yap bizi.
kpss sensin o sorularda sana girsin...diye devam eder. 20 senedir sınava girip çıkmaktan bıktım bide her bokum tamammış gibi sana girmediğim kalmıştı, sanada kolumla bacağımla giresim var ipne sınav. seni icat edenide, senide, ananıda, avradınıda, hatta ölünü ve dirinide, her deliğinden ayrı ayrı s*keyim.
hakkında pek birşey bilmiyorum, şu an için ilgilenmiyorum seninle ve bu başlığa neden yazdığımın da farkında değilim.
bıraktım seni kpss. umrumda değilsin artık. işte bu yüzden sırf bu yüzden, oturup daha hiç bakmadığım 3 derse çalışmaktansa, sözlükte takılıp trt müzikte radyo günleri izliyorum ve dinliyorum. havva karakaş var kaçırır mıyım!

sorularını bilirsem ekime, bilemezsem...

en üretken çağımda üretmek yerine beni tüketmek zorunda bırakıyorsun ya beni aylarca, senin de çarkına çomak sokulsun e mi!
bana bak kpss, sende bir anormallik var koçum;
senin canın yanması gerekirken, hep sana girenlerin canı yanıyor!
senden büyük allah var lan!
sevgili kpss düzenli çalıştım kursa gittim. sınava girdim istediğim puanı aldım ve ilk tercihime yerleştim. istediğimi elde etmemde basamak oldun. teşekkürler..
lahhhh belanı versin.
sevgili kpss biliyorum sana bu sene fazla çalışamadım, ama hep ben mi sana çalışacağım rabbena hep bana olmaz ki nerde komünizm nerde kardeşlik sen de bana çalışsaydın da biraz birlikte kazanıp atansaydık bu sene ama olmadı sayende ebemin nikahına atandım bu sene. bu bana son yamuğun olsun, sana son bir şans daha 2011 de fullemek istiyorum, artık rüyama ak sakallı dede sokarsın, cevapları adresime mi postalarsın bilmem. gözümüz öğretmen adayları olarak üzerinde haberin olsun.