biliyor musun senin adını aldılar. gidip verici ve sevişgen kızlara koydular.isim telif hakkını arayacak mısın?.aramak istersen avukat arkadaşlarımla sana yardım edebiliriz.ama bizim de senden bir ricamız bir kaç sözümüz naçizane olarak nasıl söylesem bilemiyorum ama senin abin olan eski kaşar senden daha tatlı daha lezzetli geliyor bizlere, tamam bak kızardın kızdın belli ama öyle be kardeşim şimdi eğri oturup doğru konuşalım.onun tadı tuzu sende yok bi kere bunu lütfen kabul et ve anla. sen yiyemiyorsun o yüzden anlamıyorsun ama inan ki o senden daha güzel.hayda yahu bilseydim böyle yapacağını hiç açık olmazdım be arkadaş. sündün ettin yakıştımı sana hem bak seninde sevenin edenin yiyenin hayranın çok yapma bunu sil göz yaşlarını hem bak biz seni sevmiyoruz mu dedik tabiki de seviyoruz da onu biraz daha çok sevdik işte ne yapalım gönül bu otada bokada anlarsın ya hani.oda bizim aptallığımız galiba bakma aslında sen ondan daha güzelsin de bizim ağzımızın tadı yok diyelim.oldumu hıh böyle gül işte neyse yav amaaan olaylar olaylar.neyse işte hadi kendine iyi bak pazarda görüşürüz olmadı bakkalda görüşelim ara beni olmadı çağrı at ben ararım.
Kusura bakma hacı ama beyaz peynirin üstüne tanımam. Senin sanca 2 ekmek arasında domatesle giderin var. Beyaz peynir öyle mi? Kavunla, karpuzla, sarmadıysa tek başına yerim. Ama sen kaşar, tek başına bir hiçsin!
ne egzantirik kaşardın sen, akşam dolaba koyarken sabah başka sofralarda yerini almış oluyorsun.
sana çatal batırmıcam artık ellicem.