bugün

Sevgiler çiçek gibi soldurmayalım falan filan inter Milan.
güvenemiyorum artık. sizin yüzünüzden size güvenemiyorum. o her şeyden üstün tuttuğunuz egonuz ve kadınlık gururunuz size zarar veriyor farkında değilsiniz.
ciddi düşünüyorum diyorsunuz değil mi. bırakın bu işleri. namusunuz iki bacağınızın arasında mı sanıyorsunuz siz ? eğer sırf bu yüzden ciddi düşünüyorsanız bırakın ciddi düşünmeyi. kendinize zarar vermeyi bırakın. kendinizi ne erkeklerde aşağı ne de onlardan üstün görün.
siz de biz de insanız yahu!.
seven insanın değerini bilin.
kendinizi küçümsemeyin. gücünüzün farkına varın. unutmayın ki:

dünya yerinden oynar kadınlar özgür olsa.
bizim türk kızları genelde birbirini çekemezler.
böyle bi kezbanlık yapmayın.
bize bizden fayda var, birlik olmalıyız birbirimize destek çıkmalıyız.
bi erkek yüzünden birbirinizi yemeyin.

'yok ben daha güzelim yok o daha çirkin' triplerine girip kendinizi komik durumuna düşürmeyin.
zaten bu yüzden erkekler 'kezban' diyorlar bize.
y-a-p-m-a-y-ı-n-n-n!!

ayrica bi erkeği elde edebilmek için k*ltaklaşmayın.

burda da bi çok bayan yazarlarımıza sesleniyorum; türlü türlü saçma dikat çekici ahlaksız entryler girip kendinizi küçük düşürmeyin.

evet belki ilgi görüyorsunuz ama bunu da sadece abazanlar tarafından görüyorsunuz.
onların da amaçları belli zaten, yani dedikleri samimi değil.
kendinizi alay konusu etmeyin rıca ediyorum ilgi orospusu olmaktan vaz geçin!

herzaman kendi gücünüze güvenin.
hiçkimseye ezdirmeyin kendinizi.

bi kadin kendi ayakları üstünde durmasını bilmesi lazim.
bu yüzden meslek edinin, kimseye muhtaç olmayın.

aşk meşk peşinden koşacağına kariyer peşinden koşun.
evlenseniz dahi mesleğinizi bırakmayın.
kadınlık gururununuzu yerler altına alıp bir tek kocanızın eline bakmayın.

çalışınn!!!
kendi paranızı kediniz kazanip ihtiyaçlarınızı kendiniz karşılayın.

ve her zaman bi bayan olmaktan gurur duyun!
çünkü kadın olmak bi gururdur!
çünkü her kadın bir annedir!
Yaşamak istiyorsanız kaçın bu ülkeden.
bazılarınız çok salak*.
kız kıza neden arkadaş olamıyorsunuz? genelde çoğunuz da bunu söylüyor.
esmer olanlarınız ülkeyi terk etsin lütfen.
erkek adam severse;

kıskanır, sahiplenir, kısıtlar sevdiği hatun söz konusu olunca herşeye karışır.

bunu şikayet edip durmayın, sağda solda erkek sahiplenmeli kıskanmalı falan diyonuz, bunları yapınca da bık bık şikayet ediyonuz,

az bi dediğiniz arkasında durun, az adam olun.
dünyayı yaşanmaz hale getirenler erkekler. dünya sizin emeklerinizle daha güzel. iyi ki varsınız.
6-7 erkek size sulanıyor diye bir tarafınızı kaldırmayın, unutmayın ki burası türkiye ve eşeğe bile tecavüz edenler var.
Erkekler sevmediği kadınların triplerini umursamazlar. Bilmenizde fayda var.
hayla bakirim. el atsanız ne olur.
ben sizin,siz benim canımı çok acıttınız.hep bir keşmekeşe sürüklendik yıllarca.ama bu saaten sonra gelecek olanla iki dingin rüzgar gibi eseceğiz,savrulan yapraklar olmak yerine...
bugün hastanede sandelyede oturup ben sıra beklerken siz doktor odasına giderken neredeyse üzerime doğru çıkacaktınız amk.
http://www.youtube.com/watch?v=1Rv2ZDQRHXQ
(bkz: sen bana mutluluğun resmini yapabilirmisin kadın)
kadın olmak için erken davranmayın. 20li yaşlar idealdir.
kadınların nezdinde eski kız arkadaşıma yazdım bunu.iki hafta önce facebooktan eski sevgilimden bir mesaj aldım kendisinin iki hafta sonra nişanlanacağını sadece benimle konuşmak istedğini falan belirten bir mesaj atmış.dakida bir de nolur yanlış anlama diye de ekliyor konuşurken hayır aradan iki yıl geçmiş herşey unutulmuş sen niye kurumuş boka su katıyosun lan amaç nedir yani.ayrılırken de arkadaş olamayacağımız konusunda anlaşmamıza rağmen.anlamaya çalışmadan he dedim geçtim.
küfredince çok tatlı oluyorsunuz.
bebekleşerek konuşmayın yürürken sigara içmeyin hatta sigara içmeyin lütfen.
çok fenasınız yeminle adamı suya getirip susuz getirirsiniz.
1 hafta pms, 1 hafta regl. adam gibi yaşamak için geriye kalıyor 2 hafta. yazık aşlgşaksgla.
Çok güzelsiniz lan, valla bak! Kasmayın artık, yarım metre topuklu giymeseniz de güzelsiniz, yüzünüzü 10 kiloluk boya kutularına batırıp çıkarmasanız da. Ne diye uğraşıyorsunuz saatlerce aynanın karşısında? Ha bir de, yürürken kasılıp durmayın, herkesin size baktığını sanmayın. Bugün içinizden birini o halde gördüm, çok iticiydi be! Güzeldi ama iticiydi.