bugün

Bilader uvey miyim neyim anlamadim. Insana varlik icinde yokluk cektiriyorsun bu hareketlirini sevmiyorum bilmis ol.
N'apıyorsun acaba?
çok özledim.
Keşke yaşasaydın,aglarken basimi dizine koyacagim bir babam olurdu.
bok vardı da öldün. sayende ölmedim ama sağ da kalmadım. Eyvallah.
Kahramanım...
baba işe gir.

(bkz: hem okuyup hem çalışmak zorunluluğu)
Nur içinde yat demek istediğim başlık.
Çok özledim.Nerdesin baba, mutlu musun orada? Ailen yok yanında, buluşacağız yakında. Çok özledim baba.
50 lira ver lan tırreek.*
Ama 50 lira versen iyi olur aslında.
Seviyorum seni mükemmel insan adam gibi adam.
Kızlara göre babaları her zaman kusursuz aşk olur ama benim babam bir başkaydı. Hala ve her zaman seni sevmeye özlemeye devam edeceğim diğer yarım.
ben bunları babama söylesem "tamam" der geçer.
Ben bu yaşımda kız halimle senden daha delikanlıyım. Hayattan ne beklediğini hiçbir zaman anlamadım. seni sevdiğin kızla mı evlendirmediler lan, sevdiğin kız yüzüne mi bakmadı gavat. Sevgilini arayıp sövdüğüm için de pişman değilim(annemle hala evliler).
Her bi ortama girileceğinde tüm aileyi toplayıp da harikayız rolü yaptırmandan illallah geldi. Para karşılığı beklediğin saygıyı da hiçbir zaman benden göremeyeceksin.
O tokatı atmicaktin.
Gönlüm hep seni arıyor, neredesin sen.
Seni sevemiyorum.
Saygı duyuyorum, hürmet gösteriyorum ama sevemiyorum. Bunu başardın, sevgi yetimi elimden aldın. Daha önce de yazmıştım tekrar ediyorum; sen benim sevgisiz büyümeme sebep oldun.
ne hissedeceğimi bilmiyorum,böyle olmasaydı iyiydi be baba.
Bir kez kızım diyerek arasan.
Bir kez sadece varlığına şükretmek zorunda olmasam.
Bir kez de bu dünyada babam olsan.
(bkz: babanın düşmanlarını sikeyim)

https://www.youtube.com/watch?v=3-RAfuEQAk8 odak noktası 1:03
Bazen cacukluguma donmeyi seni eskisi gibi sevebilmek icin istiyorum.Bunu bil.
allah senin bi kez degil bin kez belani versin. geberecegin gunu iple cekiyorum.

kabir azabinda tirnaklarinla tahtalari kazi.

* bunun eksilenme nedenini ben gercekten cok merak ediyorum. gercekten.

* bu hesabın ikinci sahibi olarak, ben babamı çok seviyorum, inş. ondan önce ölürüm.

* bu hesabin tek sahibi var o da benim.

*nası sen lan dürrük.

* sensin lan durruk. ibibik.
Seni oyle cok ozledim ki bir bilsen, elbet bir gun kavusacagiz seven sevdigiyledir ahirette.
Kendini savunacak hicbir seyin kalmadi. Artik omrunun sonuna kadar yalnizsin.
Baba ben sosyal içiciyim. Niye sarhoş muamelesi yapıyorsun bana? Sadece biraz fazla sosyalim o kadar.