bugün

sevgili adnan polat colin kazım ı galatasarayımıza kazandırdığınız için m(c)innet duyguları içinde boğuluyoruz. galatasaray camiası olarak 2011 yılına ümitle bakıyoruz artık. aynı çizgiden devam edip taraftara rüya yaşatmayı sürdürmeniz dileğiyle...
Yalaka inek kasabın bıçağını bile yalarmış. (atasözü)
adnan. adam ol akıllı ol yandan yandan kesme beni.**
adnan yavrum neden böyle yapıyorsun? bu taraftarın suçu iyi günde kötü günde cimbomu desteklemesi mi çocuğum?
(bkz: balık baştan kokar)

yönetimde dirlik düzen yok ki takım top oynasın. hoca desen ayrı telden, takımın yıldızı top oynamaya tırsıyor, seyirci taptığı hagiye atar yapıp yapmamakta kararsız.

balık baştan kokuyor adnan başkan.

ben seni küçükken falkoları, koseckileri getirmek için sattığın fabrikayla hatırlıycam. kim ne derse desin hatta bu son hezimetlerimize rağmen sen galatasaray tarihinin kulübe en fazla katkı yapmış adamlarından birisin hala gözümde. liseli olup olmaman umrumda değil; en az benim kadar galatasaraylısın çünkü.

ama bazen geriye çekilmeyi bilmeli insan. git biraz dinlen, bayrağı devret. başkalarına şans tanıyormuş gibi yaparken aslında kendine tanımış olacaksın o şansı.

yerine gelenler de sıçarsa zaten bu camia tekrar sana koşar. ben unutmam hizmetlerini, zaman geçsin herkes tekrar anlayacak kıymetini.

ama olmuyor. şuanda gitmiyor seninle. sana yakışanı yap, kendinden daha fazla nefret ettirme.