bugün

allah bin belanı versin senin, ne hale soktun biz kafayı yedik. sana yani bir yıla bile yazı yazıyoruz...

edit: ayrıca 2017 diye yıl mı olur lan. çarpma işlemi sonucu gibi. çok fütiristik ama, hala mağaralar. çamurlar bir medeniyet çöküşü sonrası bilim kurgu gibin...
her şeye rağmen güzel bir yıldın. umarım 2018 senden de güzel olur.
Bana hayatımdaki en güzel hediyeyi verdin.

Sevdiğim adamla 2017’ye girdik ve şimdi seni bırakıp 2018’e gireceğiz. inşallah 2018 senden bile daha güzel olur.
Gosterip vermedin 2017...
(bkz: bi siktir git)
Ne mutluluk yaşadım diye düşünüyorum da bir cacık yaşatmadın be, mutluluğu geçtim kolumu kanadımı kırdın, yüreğimi oynattın, aklımı çıkardın. Rica ediyorum defol git bir an önce.
beklediğimden çok uzun süre beni işsiz bıraktın namussuz şerefsiz 2017, bir sevgili bulamadın bana, düşündüklerimi gerçekleştirmemde hiç yardımcı olmadın, bir de utanmadan cornell'i bennington'u aldın da malum kişiyi alamadın.

götsün 2017, siktir git artık.
Hatırlamak istemeyeceğim bir yıldın, lütfen önümüzde ki hiç bir sene bana kendini hatırlatma.
2016 yılı şahsın adına çok iyi geçmedi. umarım 2017 bana sağlık, huzur ve sevgili bir eş adayı getirir.
senin ben yıl gibi yedi ceddini sikeyim. benden çok şey aldın çok şey götürdün. umarım bir iki sene sonra tekrar karşılaşırız.
insanoğlu teknoloji ilerledikçe daha da kafayı yiyor. yıllara bile özel yazı yazıyoruz. aslında 2017 diye bir şey yok. yıl diye bir şey de yok. maksat bir şeylere sövüp saydırmak, lanet okumak zaten. bunların hepsinin alıcısı, tanrı haberiniz olsun.