halaaa.. almanya da yaşıyorsun yıllardır. bayağı para kazandın emekli de oldun. çocukların iş güç sahibi oldu kendi hayatlarını kurdu. şimdi şu gariban öğrenci yeğenine güzellik yapma zamanıdır. almanya ya götürsene beni yazın.
hala olmayı beceremiyorsun...
seni sevmiyorum sevemiyorum hala..
hala evine haciz göndermek istemiyorum
lütfen borcunu öde.
oğlunun ..mına koyacam arabayı çarpmış hiç söylemiyor..
şehir dışına çıktığın zamanlarda evin anahtarını çok sevgili biricik yeğenin olan bana bırakmayı öğretemedim sana... ver işte anahtarı halacım, belki işim var, allah allah!...
insan halasından bunu mu ister ben halandan almanya dan sana bir helga bulmasını isterdim...
bak hala sana yaklaşık bir ay önce şunu yazmışım; (#10973066)
ve şimdi ısrar ediyorum,
evin anahtarını bırak!
söz veriyorum, sadece kafa dinleyeceğim... inan bana!...
kaç defa istanbul'a gelmene rağmen bi kere bile arayıp sormadın. lan, seviyorum seni epey. ama bundan sonra görüşmeyeceğim seninle.
halacığım çok sağol. almanyadan yolladığın paralar şu sıkışık öğrencilik günlerimde bana ilaç gibi geliyor allah razı olsun senden.
Babam ölmeden önce ne kadar güzeldi herşey. sonra hersey birden bire ters döndü. babamın öldüğü gün bize geldiniz, evi birbirine kattınız. annemi ve teyzelerimi dövdünüz gittiniz. babam sara ve kalp hastası olmasına ragmen günde 5 paket sigara içen, alkol kullanan ama dünyanın en şahane babasıydı. 36 yaşında aramızdan ayrıldığında sebebini öğrenmek için onun cansız bedenini 3 ayrı hastaneye sürüklediğinizi ama hepsinden kalp krizi raporu aldığınızda ne kadar kızdıgınız hatırlıyorumda gerçekten ölüye bile saygınız yok sizin. zaten insan da değilsiniz ya neyse. kendi öz kardeşinizin cenazesine çok sevgili büyük halam kürklü, makyajlı gelmişti, ortanca halamsa gelmeye tenezzül bile etmedi sen o gün benim yanımda bana sarılıyordun. zaten ben sen dısında hiçbirini hala saymamıstım, sonra ne olduysa bizi 2 yıl boyunca hiç arayıp sormadınız, gelip gitmediniz, yerimizi yurdumuzu bilmenize rağmen bir telefon dahi açmadınız, ben seni çok aradım bugün gelicem, yarın gelicem diye kardeşimi ve beni oyalayıp durdun. ve bir gün mahkeme çağrısı geldi eve anneme karşı velayet davası acmıstınız, tabi kaybettiniz ve kudurdunuz her gün evi farklı farklı adamlara aratıp tehdit ettiniz ne piçliğimiz kaldı ne kahpeliğimiz beni kaçırtmaya kalktınız kardeşim için ....istediniz sonra yurtdısına cıktım sizlerden topunuzdan kurtulduk cunku anlamadıgım bir sebeple tüm zorunuz benimleydi ben gidince herşey bıçak gibi kesildi. eğitimim bitip döndüğümde sende tesadüf beni bir sosyal paylaşım sitesinden ekledin. bir mesaj bile yoktu o talepte ya yinede kabul ettim. sonra sen ne yaptın? tüm hayvanlığını sergiledin. sen benim en mutlu günümde cekilmiş resimlerin altına gözlerinden kan damlasın, hayatın boyunca mutsuz ol, yüzün gülmesin, hayatın zehir olsun gibi bir dünya hakaret ve beddua içeren yazı yazdın yine her zamanki gibi şov yaptın millet görsün diye gerçekten hırslı olsan bana özel mesajda atabilirdin ama sen şov yapmak istedin ve yaptın. ben nefes almak için, kalp atışımı düzenlemek için ilaca ihtiyac duyuyorum senin dünyadan haberin yok bir de kalkıp öz yeğenine ettiğin bedduaya bak. dur sana yeğeninden biraz haber veriyim. ben büyüdüm HALA annem, babam öldükten bi kaç yıl sonra evlendi ben ve kardesim anneannem ve dedemle kaldık, ben okudum ve çok çalıştım, istediğim hayatı genç yaşta yaşamaya başladım, işimi kurdum kardeşimi okuttum, o şimdi çok ama çok mutlu hayatta istediği herşeye sahip ailesinin yanında annesiyle mutlu mesut yaşıyor, geçen zamanda kadar bende öyleydim annem 10 yıl sonra boşandı ve biz yine aynı evde yaşamaya başlamıştık şimdiyse seinde 10 yıl öncesinden beri tanıdıgın ve allahtan dünyanın en harika adamıyla evliyim ve olması gerektiği gibi mutlu sakin bir hayat yaşıyorum. bu arada sen ne yaptın, sen 4.kocandan boşandın, 50 yaşına geldin hala annenle yaşıyor onun zenginliğiyle adam sıfatında geziyorsun bi yandan hala işinde tutunmaya calısıyorsun, huzursuzsun, mutsuzsun bütün arkadaslarını ve onların yuvalarını kıskanıyorsun. ama sana tek lafım allahından bul ne bu dünyada ne de öbür dünyada sana,size hakkımı helal etmiyorum allah yetimi korurmuş gerçekten. ben allaha şükür çok mutluyum HALA ama siz pisliğinizde boğusuyorsunuz, tekrar söylüyorum eger varsa bir hakkım iki cihandada size haram olsun!