bugün

lezzetinin dışında süsü ve şekilleriyle daha çok dikkat çekmesi sebebiyle bu yönde bir üne sahiptir. elbette bir isviçre çikolatası değildir ama tatmaya değer.
(bkz: guylian)
90lı yılların çocuklar için vazgeçilmezi.
yemeden kokusuyla bile mutluluk hormonu salgılamanıza sebep olan çikolata.
saf bir koku.
tabi bunun karşılığını da fazlasıyla istiyor. binbir çeşit çikolatadan zar zor 10 küçük parça seçtikten sonra karşılığında ödediğiniz 30 euro çikolatalar bittikten sonra içinize oturmaya başlıyor.
an itibari ile seratonin hormonumun (bkz: seratonin) tavan yapmasına sabep olan yiyecek benzeri madde.
tadı acı benim hiç sevmediğim çikolata türü belki iyisi acısıdır içerdiği kakao oranından dolayı ama ben sevmiyorum. abartıldığı gibi güzel çikolatalar değildir. alman ve isviçre çikolataları daha güzeldir.
sırf çikolataları için bu ülke ziyaret edilir arkadaş.
brugge sokaklarında dolaşırken eşsiz çikolata kokusu insanı cezbediyor resmen.
Gayet kaliteli markalara sahip. Hatta irili ufaklı birçok yerel markası da var. Belçikada tadarak alabileceğiniz birçok yer mevcut. -geneli - Dayanıyor da gayet. Aldıktan sonra türkiyeye dönüşünüz birkaç ay bile olsa önemli değil.

Bugün elime şöyle ulaştı ; Amerikalı misafirimiz incelik gösterip bundan getirmiş. Uzun zamandır yemiyordum. Genelde aynı kutuda 15-20 farklı çeşitte çikolata oluyor . Bu akşam birkaç tane (3) sini yedikten sonra neden uzun süredir yemediğim aklıma geldi ; çünkü cidden ağırlar . Her ne kadar herbiri farklı olsa da siz siz olun boyuta aldanmayın ve tekten fazlasını yemeyin.