Şahsen ben 2 kişiyle tanıştım.
Gerçekten bu sayede tanıştığım insanlar oldu.
Zippo olarak mevcuttur bende belki bir gün bir yerde...
Taktiğini....sen anladın.
(bkz: belki çakarım tanışığı)
Önüne gelene çakılmayacak kadar değerli bir çakmaktır. (bkz: St dupont)
görsel
ya çakmağı verin o yaka dursun buyrun güzel bayan deyin, gülü çıkarıp cebinizden verin numarasını yapıştırın yaprak gibi üstüne kız teşekkür etsin zaten yakışıklı olunca tav oluyor yaa çok kibarsınız, diyecek siz de bu güzelliği tekrar göreceğimi sanmıyorum var mı iletiim adresiniz diyeceksiniz, yakışıklı olanlar e posta (2000 ler) telefon numarasını aldı zaten şimdi kız isteyecek gülün üstünde benimki deyip, gülümseyin ve sigarasını ağzından alıp, yakarken dumanı çok güzel kokuyor x markası mı diye tahminde bulunun dedim ya yakışıklıysa yediği her bok göze batmıyor resmen yavşadık şimdi ben kokuların çoğunu köpek gibi iyi algılayıpo anlam verebilirim kızın sigarası prestige ise onu aldığı yeri söylemesini isterim orayı şikayet edeceğim için kıza da arkadaş olmasını ve ona sinema kafe vs. sigara verebileceğime söz veririm, sonra prestige den vaz geçiririm, dedim ya yakışıklılar tav o yüzden kız onun hatrına bırakır zaten o marketi de kaçakçılık dan şikayet ederim pkk ya para verip askerimize maddi kurşun sıkan o.ç.larını düşünecek değilim..! Her neyse kaçak değilse masraf altında kalacağız onu söyleyim ama korkmayın kızı etkilediniz her gittiğinizde bir sigara bir gül verin ve deyin ki gül koklamak sigaranın gün içindeki zararını azaltır, bir süre sonra bu kıza bir paketi idare etmesi gerektiğini yani 2 gün kullanmasını sonra zamanla 3 gün 1 hafta derken bir paketi 1 ay ve ardından 2 3 aya sonra bıraktırmaya ikna edin kıza sevgiyi hissettirin salep de sigara eksikliğini giderir, salep belalısı yapın zamanla sigara uzun gittikçe fazladan gül alın ve her defasında artırın artık kıza gül ve sigarayı bıraktığı için alman çikolatası almaya başlayın sonra kızı spora davet edin malum selülüt yaptı o çikilotalar... sonra koşun beraber bu arada kızın hayatına girdiniz artık kıza cinsellik davasına girmeyin sakın ha hevesi biterse kapı dışarı o kadar paranız çöp olur, neyse kız spora alıştıkça paintball, tenis, su voleyboluna kadar alıştırcaz zaten para bizden çıkıyor amk aşık da oldu paramızı yiyor ama kız tav şuanda belki bu durumda başka şeyleri de kabul edebilir ama biz bir kızın hayatına misafir olduk misafir istediğini değil bulduğunu yer neyse bizim yemelik davamız yok kızın hayatını kurtarma niyetindeyiz...

kız artık bir sporcu bir içim su oldu fiziği 8 ayda kendine geldi, sigarasız 1 yılı oldu ve taş oldu hanfendi şimdi kızla nişanlı olmak istediğinizi söyleyin, kız tav fizik on numara, kötü alışkanlığı yok alman çikolatasıyla beslendi islamı da seçerse daha da güzel yok eğer seçmezse şimdi onu ailemize anlatacağız merak etmeyin sıcak bakarlar, kızın ailesi sizinle evlenmesine müsaade ederse ki aslında o tanışma evreleri adım adım ailesine bilgilendirilmiştir. Saygı duyduktan sonra yüzüğü alın ve takın evet ak. çakmaktan evliliğe getirdim işi var mı benim hayalim benim dünyam, alman gelinle bir ömür boyu mutluluklar dilerim!
Kızla sevgili olduktan sonra "sigarayı bırakmanı istiyorum." demeyin ama sakın, komik duruma düşersiniz.