bugün

saygılar.

hangi erkek sevdigi kadının bakire olmasını istemez ki? bu bir kural degildir temennidir genellikle. yani insan sevdiginin pakedinin öncesinde hiç açılmamış olmasını diler. genellikle sevdiginiz bir kız arkadasınızın bakire olmaması o ilişkiyi kayyuma sürükler ve genelinin bitmesine neden olur.
gelelim konumuza;

genc kızlarımız mantıktan uzak genellikle duyguları ile hareket ettiklerinden olacak sevdikleri zaman gözlerinin feri söner, algıları kapanır. bir hısımda girdigi sevgilisinin koynundan sonrasında yıllarca tasıyacagı bir ızdırabın sıkıntısı ile kurtulur. yeni bir ilişkiye eski ilişkisindeki gibi sadece ve rahat giremeyecegi icin akıllara durgunluk veren yalanlar üretmeye baslar. işte bunların en komigi, en acınası olanıda bisikletin selesi hadisesi.
eh işte kücüktüm, bisiklete bindim karsıdan araba geliyordu direksiyonu kırdım frenler tutmadı benim kukum bisikletin gövdesine carptı, bilincimi kaybettim, gözlerimi actıgımda hastanedeydim felan. sonrasında eeee? dersiniz, o devam eder anlatmaya. işte doktorlar cok kan kaybettigimi kızlık zarımın zarar görmüş olabildigini felan söyledi gibi sikimsonik masallarla sizi uyutmaya calısır. yok olamaz mı? olabilir. insanız en nihayetinde. lakin nasıl oluyor da her 5 kızdan 1'i bu kazaya kurban gidiyor anlamış değilim..
(bkz: etuuu)

edit: oha başkasıymış. *