bugün

inandığı peygamberin ilk evliliğini dul bir kadınla yaptığını unutan, götünden element uyduran kişidir. *
Evet önemlidir. Ama bekaretin nerede olduğunu bilen yok henüz..

Bence kalpte ama beyinde diyen de var bacak arasında diyen de..

Kalbi bakire kız benim için çok önemli elhamdülillah müslümanım..

22 yaş üstü için geçerli kızlar..
inancıyla tutarlı müslümandır. bekaretin hiç evlenmemiş kadın için kural olduğu, evlenip boşanmış veya dul kalmış kadında bekaret aramanın ancak troll işi olacağı unutulmamalıdır.
hatice hanımın kalbini de peygamberden önce birine açtığını bildiğimize göre, bekaretin arandığı yerden ziyade bekaret aramanın başlı başına sünnete ters olduğunun idrakına varmalıdır allah dostları.
önemlidir hemde çok önemlidir, benim bu konuda şartlarım çok ağırdır.
Dul kadın ayrı zina yapmak ayrı.
iki şahit ve okunacak dua ile herkes allah katında evli olacaktır. http://www.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=1422

zani olarak itham edilen kadın, allah katında dul olabilir. bu gözardı edilmemeli kesinlikle.
Bana göre de bekaret önemli ben nasıl erkek olarak 24 yıl boyunca kendimi tuttuysam karşı tarafında kendini saklamış olması gerekir. Ama canıma tak etti artık dayanamıyorum. Bascam parayı gitcem mektebe. Ki ben Müslüman da değilim demek ki bunun dinle bir alakası yok.
sorarım size allah dostları,

zani olarak yaftaladığınız faraza pınar adındaki kadının, ekrem adında çok sevdiği çocukla 2 şahit önünde dua ile nikahlanmadığını nerden biliyorsunuz? cima etmeden önce şükür namazı kılmadıklarını nereden biliyorsunuz?

gıybet etmeyin, iftira atmayın. şüphesiz gıybet ölü eti çiğnemek gibidir.
Bekaret değil de namus önemli demek isteyen müslümandır. Zira burda bekaretten kasıt namustur evlenmeden girilen cinsel ilişkiden bahsedilmek ister. imam nikahı yapıp cinsel ilişkiye giriyorsa namusludur.
http://www.biriz.biz/dualar/nikahdua.jpg

"Allahummec'al haze'l-akde meymunen mubaraken vec'al beynehuma ulfeten ve mehabbeten ve karara; ve la tec'al bey­nehuma nefraten ve fitneten ve firra. Alliihumme ellif beynehuma kema ellefte beyne Ademe ve Havvae ve kema ellefte beyne Muhamınedin ve Hadi'cete'l- Kubra ve kema ellefte beyne Aliyyin ve Fahımete'z-Zehra.

AlHihumma'ti lehuma evladen salihan ve rızkan vasi'an ve 'umran tavila.

Allahumme yessir emrahuma ve kessir 'umrahuma ver­zukhuma rızkan ya hayra'r-razikln. Ve kerrim hulukahuma ve hassin halkahuma vahluf lehuma halefen ya ahsene'l-ha­likın.

Allahummesturna bisetrike'l-cemili bi'n-nikahi ani's-si­fahi ya settar. Ve la tekşif sırrahuma vağfir şerrahuma ya ğafuru ya ğaffar.

Allahumme kessir ummete Muhammedin bihurıneti nebiy­yike Muhammedin sallallahu aleyhi ve sellem.
Rabbena heb lena min ezvacina ve zurriyyatina kurrate a'yunin vec'alna li'l-muttakine imama.

Rabbena atina fi'd-dunya hasaneten ve fi'l-ahirati hase­neten ve kına 'azabe'n-nar."
Eskort peşinde koşanlarını çok gördü bu gözler.
bakirdir.
evlenene kadar önüne gelen kızla beraber olmuş ama evlenirken bekaretin peşine düşmüş müslümandır.
peygamberin sünnetine ayıp ediyordur.

(bkz: hz hatice)