bugün

iddia edildiği gibi bekaretin iki bacak arasında olmadığı savı realist bir sav değildir. bekaret iki bacak arasındadir. kadın içinde bu böyledir erkek içinde.
beyinde olan farkli bir şeydir ki biz buna ahlak algısı diyoruz. Bu durumu fiili eylemlerle destekleyemeyenlerin uydurduğu komik tanımlarla bekareti yeniden tasnif etmeye gerek yoktur.
(bkz: bekaretin erken teşhisle tedavisi mümkün)
(bkz: korkmayın sıyrılın)
doğrudur. tespiti yapan arkadaşı kutlarım.
vaginam neredeyse bekaretim de oradadır. haa ben cinsel ilişkiye beynimle girerdim, o zaman "bekaret beyindedir" diye atardım kendimi ortalığa.
ama değil. bekaret bacak arasındadır. en azından benim ki öyle. tıp otoriteleri de bunu sonuna kadar destekler.
ama hangi iki bacak?
bir erkek olarak dokuz düvelle .ikeşerek sonrasında her erkeğin dokuz düvelle .işimesinden dolayı ortada kalmayan kavramdır.

Sokuyorsan sana rastgeldiğinde sesini çıkarmayacaksın arkadaş.

Her on kızdan 6 sının bekareti yoksa ,yapılan her evlilikten 6 sı bekaret üzerine kurulmadığının ispatıdır.

not: imkan dahilinde olmasına rağmen bir erkek olarak kimseden bekaretini almadım , bir insanın törelerimiz gereği acılarında yaşamak en bekaretsiz bir kavram olsa gerek , kızların duygusal yoğunluğundan faydalanmak oldukça basittir.
önemli olan erkeğin biyolojik olmaması
(bkz: herşeyi nasıl biliyorlar anlayamıyorum)
(bkz: önce bekaretini koru sonra namusu konuşalım)
kadın evleneceği zamana kadar, iradesine hakim oluyor.iki bacağının arasındaki hymen'i koruyor. Evlendiği gece, erkek bunun farkına varıp, mutlu oluyor. ya sonrası ? bunun için ödül veriliyor mu ? aksine o, iki bacağının arasındakini kocasına sunmuş olan kadın, kocasından zulüm görüyor. eee ? hani kutsanmışlık falan ? noldu ? o geceden sonra büyü bozuldu...ülkemizde kaç kadın orgazmın ne demek olduğunu bilmeden, tatmadan ölüyor biliyor musunuz ? aşık olduğu erkeğe dokunamamak... o kutsal duyguları tadamamak, çok ilginnç değil mi ? bunları yaşamaya cesaret edebilse de, kendi içinde toplumun "günah,yasak,ayıp,namussuzluk" diye beyin kemiren baskılarından kaçamıyor. vicdanı ile hesaplaşp, ağır bunalımlar geçiriyor. bu kısıtlama niye ki ? gerçek edep,namus kavramlarından o kadar uzak ki bu kalıplaşmış tabu olan, ülkemizin namus sloganı; "bekaret iki bacak arasındadır".
somut olarak gerçek,soyut olarak yanlış bir deyiştir.
çok çok doğru önerme. o yüzden anala devam edin kızlar ki kan meraklısı kocanız ilk sabahınızda çarşafı balkona rahatlıkla asabilsin.

azalarak bitmeyin, direk yok olun beyinsizler..