bugün

kesinlikle haklı olan kızdır. yadırganmamalı eğer toplumsal ahlaka uygun yaşıyorsa.
ebeveynine de aynısı diyebiliyorsa maşallah daşaklı kızdır.
sayı olarak devamlı aratan kız toplulugudur .
Oral yaptirmayan kizdir. Ama anali sever.
dünyanın en içten pazarlıklı geyiğini yapan kızdır. Bekaret beyindedir evet, beyni bakire olanın bedeni de bakire olur. bir de aynı godoş zihniyetin şöyle iğrenç bir argümanı var: "çoğu bakire kız arkadan veriyor veya oral yapıyor yeaa" hassiktirin lan! Edebiyle, iffetiyle kendini evleneceği kişiye saklayan nice kızlar var bu memlekette.

bekaret beyindedir diyen kız ve ona "belki verir" diye çanak tutan gavat herifler iyi bilsin, binlerce yıllık türk töresi iki üç tane cihangir elitiyle kenarın paçavra kaşarlarının hezeyanlarıyla bozulmaz. türk kızı ve erkeği iffet için yaşar. Etnikler ve mankurtlar bir köşede zırlasın dursunlar.
çanak tutan gavat herif olarak cevap hakkı doğmuştur, verelim;

bekarete halel getirmeden yapılabilecek onlarca cinsel aktiviti vardır malumunuz. yani bir kızın daha önce sevişip sevişmediğini anlamanız için bekaret tek kıstas değildir.

sizin için tek kıstas bekaret ise bize bok yemek düşer, o zaman işiniz kolay ama eğer "hiç sevişmemiş" bir kız arıyorsanız ve bunun için de sadece bekarete bakıyorsanız ayakta tüftüflerler de haberiniz olmaz.

tanıyacaksın moruk, göreceksin, bileceksin. ne yapar ne yapmaz, yaparsa da ne şartlarda yapar anlayacaksın.

bu durumda bakirenin orospusunu da bakire olmayanın namuslusunu da anlarsın zaten.

bir kadın birini sevmiş, ona güvenip bir şeyler yaşamış diye öldürelim mi? sana uyar uymaz o ayrı mesele ama biraz empati yapacaksın.

her erkek daha önce sevişmemiş bir kız, her kız da daha önce sevişmemiş bir erkek ister.

ister ama bunu hak edecek bir hayat yaşar mı? sanmam.

çanak mod off.
Genelde bakire olmayan kız lafıdır.
Bekareti bozmuş kız beyanıdır.
jinekolog tarafından hasiktir diye karşılanacak kızdır.
(bkz: kaslı olmayıp kaslı hissetmek)
erkeğin bekaretine tecavüz eden kızdır. erkek de kadının bekaretinin olduğunu düşündüğü yere tecavüz eder.
al birini vur ötekine aynı şeydir.
(bkz: bunu beyine sor güzelim)
edit: eksi oylara ithafen açıklama yapmak gereği duyuyorum. Yani yazar diyor ki, sen istediğini düşün, ancak sonuca sevdiğin adamın düşüncesi getirecek.
Muhtemelen beyni ile birlikte bekaretide olmayan kızdır. Bir kız size bunu diyorsa eğer hemen herseyi olay yerinde bırakıp kaçın beyler. Ha derseniz ki benim mezhebim geniş benim için sıkıntı olmaz. O zaman da sevin sarmalayin yavrucagi.
Verme potansiyeli veya vermiş olma ihtimali yüksek kızdır. Bu laf o kızın kamuflajı ve savunma mekanizmasıdır.
Kevgire donmuştur.
(bkz: vurduruyordur) yazmayanlar utansın.
Bekaretini kaybettikten sonra pişmanlık duyan kızdır. Salaktır. beyinde nasıl bekaret oluyor ? Vermişin işte birine ne hala beyni bide üstüne ağlayıp, dövünüyorsun...
Orospudur net, orospuluk sadece para karşılığı şikişmek değildir.

Not. Orospular şimdi eksi manyağı yapar beni, ayrıca merak ettim sözlükte kaç patlak, kaç godoş var.
sonuna kadar haklı olan kızdır. bakire olup da kafası tahmin bile edemeyeceğiniz şeylere çalışan insan o kadar çok ki, keşke kafasının içi bakire olsa diye iç geçirtebilirler insana.
beyniyle henüz olayı kabullenememiştir.
(bkz: beynini sikim)
Alnından öpülesi kızdır.
Allahım beğenilere bakın. Lan oral anal her haltı yapıp da zarı yırtılmamış olanlar mı bakire o zaman? Neyin kafasındasınız oğlum siz?
bir yandan haklı olan kızdır, bir yandan da üstteki arkadaş haklıdır. saçma sapan bi durumdur, bu yüzden sevdiğiniz ve güvendiğiniz biriyle evlenmeniz hayırlı olacaktır.
Kadın olabilmesi için beyninin sikilmesi gereken kızdır.
Huyuna gidip boşu boşuna çatışmamanız gereken kızdır.aynen bencede ataerkil düzenin kadın üstündeki sapkın hegomanyası falan filan deyin sonuçta siz ona çakıyorsunuz screw up uğraşma hiç öyle.
Edit: herkes benim gibi vurup geçtikten sonra belli bir yaştan sonra yalnız kalacak kedilerini falan sevecek zavallı kızdır kıyamam yazık lan.