bugün

Bakire olmayan kadındır.
her isteyenede vermez bu kadın birde.
fiyakalı cümle kurarak işin içinden çıkma çabasında olan kadındır. işaret ettiği yerin daha büyük sıkıntı yaratacağının farkında değil halbuki. belki bunu ahlaki açıdan "hata, zevkleri tatma, öyle gerekti" veya başka bir şeyle açıklayıp durumu kurtarabilirsin. sonuçta bekaretini kaybetmiş bir kadını tutup da kimse taşa tutmuyor artık.

diğer yandan işaret edilen o beyin, kafa kısmı benim daha çok canımı sıkıyor. aslında hepsi de birbirine bağlı şeyler. ilk kez birinin elini tutmak, ilk kez birine aşık olmak çok ama çok özel gibi duruyor. pekala bu da tartışabilir.

bir de şu açıdan bakmak lazım gelir. eğer kast edilen bekaretin kaybı sonucundaki düşülecek ahlaki durum ise, eylemi gerçekleştirenin kendi ahlak sınırları içinde bunun bulunmadığını ve onun için zaten bir sorun teşkil etmediğini gözlemleyebiliriz. yani yapan kadın zaten sonrasını düşünmez. eğer bunun yanında "bekaret öyle değil böyle olursa filan.." diye bir cümle geliyorsa orada bir tutarsızlık var. yani yemeyin bizi. pişman oluyorsunuz tabii ki.
bacak arasına daha önce yolcu almış kadındır.
Yanliş biliyor. Doğrusu namus bacak arasında değildir olacak olan cümle.

Edit:imla
Tünel gibi olmuştur.
%3000 patlaktir.
Patlak nedir ya. Ayrıca ben bu hemcinslerimi anlamıyorum. Sevgiliyken sizin tabirinizle patlak olsun. iş evlenmeye gelince bakire olsun. Ohh be hem en önden hem cam kenarı.
Haklı kadındır. Bekaret limbik kortekstedir. Kızlık zarı da aslında septum pellucida'dir.