bugün

tamamen sürü püskolojisidir amk.

evet tanımdı bu. milletin beynine o kadar işletmişler ki, laf bile söyletmiyolar. her kes bu iki dizinin manyağı olmuş. şahsen bi kaç kere deneyim dedim. bi izleyim bakim nasıl bi şey dedim ama aynı bizim bluevelve gibi. ( onun yazılarını okumak gibi bişey ) lan bi kere bile sonunu getiremedim amk.

tapıyolar ismail'le behzat'a.

geçen kankime mesaj çektim; reis karı hoplatmaya gidiyoz geliyon mu dedim. '' behzat baba var aga gelemem, benim yerime de bi fişek patlatın ' dedi.

hay senin babağın kemüğne! millet delirmiş amk. am orda bas bas bağırıyo, o behzat baba diyo. çıldırmamak elde değil.

kendinize gelin ulan!
ismail abi: mecnun erdal bakkalın ağzı büzülmüş.
akasya durağının her bölümünü 3 kez izleyen bireylerin dumura uğramış halde bu dizileri izleyenlere saldırmalarına örnek. bu 2 dizi kalitenin ne demek olduğunu gösteriyor bize.
sürü psikolojisidir. tüm sözlük izliyor diye leyla ile mecnun'a başlamak üzereyim, 38 bölümü bilgisayarıma indirmiş durumda, doğru yer ve zamanı beklemedeyim.
behzat ç yi henüz izlemedim ancak leyla ile mecnunun izlenme sebebi kalitenin ne demek olduğunu bilmesidir.

senaryo da ki bizdenlik içine alır türkiyenin en burjuva insanını bile. mecnun ferdi tayfur dinler, mecnun sabah kalktığında çay içmeden güne başlayamaz, mecnun bardakta mısır yerine tencerede kaynatılmış koçanlı mısırı tercih eder ve mısır bitince suyunu emer. yani mecnun sadece mecnun değil tüm yönleriyle türk erkeğidir.

(bkz: behzat sen ne ayaksın la)

- hacı biri de behzatın neden izlendiğini yazsın la merak ettim.
+ eyvallah hoca. yazarız.
https://fbcdn-sphotos-h-a...764049345_403833478_n.png
düşük bir zekaya sahip olma. şu ülkede bu dizilerin sözlük gibi sadece duyar kasan tipler dışında öven başka kitle göremezsiniz. ne kadar çakma solcu ne kadar askerden kaçmak için üniversite okutan bu vatana millete bir hayrı olmayan tip varsa bu iki diziyi izliyor. evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar