bugün

tayyip erdoğan ölse akp nasıl olursa behzat amir ölürse de dizi öyle kalır.
(bkz: orayı yıkarlar)
yalancıktan haberdir efendim.
(bkz: şakaysa çok komik ciddiyse hiç komik değil)
olmaması gerekendir.

(bkz: ölmesen ya la)
henüz gerçekleşmeyendir. ama bu sezonun son bölümünde gerçekleşeceğini düşünüyorum. kendi kafasına sıkarak.

(bkz: bu entry burda dursun)
behzat amirim ölürse dizi cidden izlenmeyecek duruma dönecek durumdur. erdal beşikçioğlu çok iyi bir oyuncudur. ben zannetmiyorum ki amirimin ölecegini. ölse dizi biter.
rüyadır o rüya. ayrıca en son 5-6 behzat vardı bıraktım diziyi izlemeyi.
behzat ç. harun'un yolu olarak devam eder, bi sikim de olmaz.
yok ölmez sosyal medyada bu kadar çok tutmuş bir dizinin ana karkterinin ölmesi zor ama şu sıralar dizi sektöründe baş rolleri öldürme havası var yani.
la dizinin adi behzat c behzat olurse dizi bitecektir. yarim donem icin boyle karektersizlik yapacak insan degil erdal besikcioglu.
size şöyle bir tyo vereyim. şimdi bunda kişilik bölünmesi vardı ya. bu arkadaşın kişiliklerinden biri öldü an itibari ile.
bence intikam almayı bitirdiğinde kişilikleri öle öle bir tek kendisi kalacak ve o şekilde hem psikolojisi düzelmiş olacak hemde intikamını almış olacak. yani etrafındaki behsatlardan da kurtulmuş olacak.
ve bu şekilde olduğunda bu entyim zevk ile hatırlatılır.
polat alemdar'ın ölmesiyle eşdeğerdedir.
sen çıkıp da emniyet müdürünü badem bıyıklı yap, parasız eğitim eylemi yapanları destekle. ben de niye bitmiyo bu dizi diyodum