bugün

olmayacak olaydır.kendisine zira kurşun işlememekle birlikte değsede ancak sinek ısırığı etkisi yapabilmektedir.
adamın evlenerek Maldivlere tatile gitmesi için ölü konumuna geçmesidir. diriltilebilir.
imkansız olaydır. efsunludur, ölmez. adam ırakta koskocaman Amerikan ordusunu dize getirdi.
Gerçekleşmeyecek olaydır.
Bundan önce vurulup denize atıldığında, denizden kum çeken kepçeye tutunarak hayatta kalmıştı bu adam siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ölmez bu adam. http://facedl.com/fvideo....usu-144-bolum-polat-alemd
asparagas haber. lan bu adamı 3 kere gömdüler *mk. daha ne ölmesinden bahsediyorsunuz.
yarın cuma namazına mütakip beyazıt camisinde gıyabi cenaze namazı kılınmasına vesile olacak ölmedir.
yara bandıyla tedavi edilip, ertesi gün pusuyu kuranları tek tek avlayacaktır.
mayaların kehaneti geçekleşir ama bu gerçekleşmez imkanı yok. hatta mayalara göre kopacak kıyametten bile kurtulur o.
karşı siperden 10 tane adam kaleşnikofla tarama işlemi gerçekleştirmekteyden, bir çöp konteynırının arkasında duran polat alemdara ve konteynıra tek kurşunun bile isabet etmemesi durumu neticesinde kendisinde keramet olan şahsın başına gelemeyecek durumdur.
dizinin kadrosu yenilendi amma polat alemdar demirbaştır lütfen saygı.
asparagas haberdir. necati şaşmaz ölmeden ölmez o.
Gerçek haberdir. izleyenler bilir daha önce hiç bir bölümde bu kadar kötü duruma düşmemişti.

--spoiler--

kalbinin etrafından vuruldu üstüne içinde bulunduğu bina havaya uçtu yerle bir oldu cayır cayır yandı.

--spoiler--

bu durumda nasıl kurtulmasını bekliyorsunuz ?

Zaten necati şaşmaz evlendi. Üstüne maldivlere gitti...

Bu bile herşeyi açıklıyor.
gerçekleşmeyecek olan eylemdir vesselam.
Türkiye'nin süper kahramanı. Ne yapsan ölmüyor herif. o bedenin arkasında etten fazlası var. ya da ölmeyi unutuyor. Var bir şey belli.
caiz değil. *
Bu bölümde olamaz . Zira savcıya söz verdi geri gelecem diye. Koskoca 2 3 bin bölüm boyunca adam bütün sözlerini tuttu. Şimdi sözünde durmazsa yıllardır verilen emek boşa gidecektir :D

Delikanlı adam sözünden dönmez .
(bkz: bugün de ölmedim anne)
rayting oyunları.
Olmaz olmaz bu iş olamaz diyorum. Neden mi? Çünkü senarist abisidir küçük bir şakaydı. Polat Alemdar dizinin başrolüdür. Bizim senaristlerimiz dizinin başrolünü öldürüp diziyi davam ettirebilecek hayalgücüne sahip değillerdir. Bunun en yakın örneğine adını feriha koydum dizisinde görebilirsiniz.
175.bölüm fragmanında savcı leyla'nın "polat şehid oldu" sözünün üzerine dehşete düştüğüm andır.

fragman için;
http://diziizle.yazete.co...p?catID=5&videoID=987

kanımca necati şaşmaz balayına gittiği için kısa bir süre diziye ara verilecek ama fragman beni şaşırttı açıkçası.
adam maldivlerde kendinden 21 yaş küçük karısı ile zevkin doruklarına varırken.

dizi de polat'ın ölümü bi kaç ergen dışında kimsenin pipisin'de olmayacaktır.
tekrar başka bir bölümde karşımıza canlanarak geceleceğini gösteriyor.
ergen, liseli gençleri yasa boğan ölümdür.
acilen hükümet buna da yasa çıkarmalı.
polat ölmesin yasası.
demek ki 21 aralık gerçekten doğruymuş dedirten olaydır.
Maldivlerden dönsün yine dirilir.
kesinlikle gıyabi cenaze namazı kılan çıkar.
güncel Önemli Başlıklar