bugün

(bkz: takla atarken osurmak)
bedeni yeterince eğitememek.buna turnikeye girememek, yeterli açıyla domalamamak ve düz koşu yaparken aklın sikte olması dahildir (bkz: dikizlemek).
ileride bilim adamı olacağınıza işarettir.
Bunu da ilk dönem resim,müzik ve beden den zayıf getirip, müzikten ikmale kalmış birinden duyuyorsunuz.
Not: Okul hayatım boyunca ilk dönem iki kez zayıf getirmiştim. Allah tan bütünlemeye kalmadım. Gerçi müzikten kalmak da yeteri kadar kötüydü.
sonrasında anne ve babanın hiç mi koşamadın hiç mi atlayamadın sorusuna mağruz kalmak olasıdır.
spor aletleri masrafı adı altında toplanan paraya katılmamak.

(bkz: fahrettin kerim gökay anadolu lisesi)
lan benim için spor futboldur. basketbol, tenis falan anlamam ben.
para vereceksem de futbol topunun alınmasını isterim.
sen gidip basketbol ve tenis topuna yatırım yaparsan tabii parayı da vermem.
Karneyi gören babada "bizim çocuk kesin salak" intibası oluşturacak eylem.
ilkokulda yaklaşık 3 sene boyunca ısrarlı bi şekilde yaptığım şey.

'yok hocam ben hastayım kalp malp zart zurt' diyerek bütün sene yatmam ve hocanın dedeme- evet dedeme, ne ayak diye sorması ve foyamın ortaya çıkması şeklinde gerçekleşen olaydır.

bir basketbol takımında kaç kişi vardır sorusunu cevaplayamamanın da karşılığıdır ayrıca.
Zeki ama bi okadar da inek olan ögrencilerin ana problemi. tüm kan beyinde toplandıgı için fiziksel aktiviteler için yeterli enerjinin bulunmadıgı çocukların genel problemidir.
beden eğitimi hocasından kaynaklanması muhtemel durumdur.
asabi bireyin toplum içinde beden eğitimi hocasına atar yapması sonucu oluşabilecek durumdur. (bkz: capuacocugu)
Üniversitede beden eğitimi dersinden ff almak kadar can yakmaz. Utanıyorum daha fazla devam edemeyeceğim.