bugün

anımsayanlar olacaktır elbet. beden eğitimi dersleri olduğu zaman, öğretmen tarafından beden eğitimi salonuna indirilir öğrenciler. kimi zaman top verir, kimi zaman saçma sapan açma germe hareketleri ile hamile kadınların yaptığı bel çevirme hareketleri yaptırır. işte beden eğitimi salonuna inemeyen çocuktan bahsediyoruz. salona inen öğrencilerin eşyalarının çalınmaması ve başına bir iş gelmemesi için bir öğrenci nöbetçi bırakılır. işte o çocuk budur. bu çocuk eğer piç ruha sahipse -skerim yeaa banane diyerek, kapıya çıkıp nöbetçi kızları keser yahut gider piç arkadaşlarıyla sigara içer gizlice. fakat bazısı da istemeden sınıfta kalır. bu ise efendi ve inektir. öyle bir ruh haline sahip olur ki dışlanmışlık hissi ile görev bilincindedir. işte bu çocuk tipi ilerde her zaman görevini hassasiyetle yerine getiren memur zihniyetidir.

çocukların psikolojik durumunu siken bir olaydır ayrıca. kendi başıma gelen bir olaydan yola çıkarak anlatayım. biraz subjektif olacak yalnız anlatmam gerek.

efendim kısa keseceğim. beden eğitimi dersindeyiz gene bir gün. öğretmen sen kal dedi bana. ık mık sesimi çıkaramadım. o kadar kişinin malı mülkü var sonuçta. her neyse ders başladı 20-25 dk. geçti falan, canım sıkıldı. amına koyim çalınmaz bişi olmaz diyerek, nöbetçi kızla gel bi sigara içelim gizlice dedim. bacaklarını okşama niyetim bile vardı, o kadar delirmişim. neyse sınıfta olmaz gel bodruma inelim dedi. her neyse indik, sigara içtik muhabbet vs. derken. sınıfa geldim hoca ve sınıf arkadaşları gelmiş. salağın biri de o zamanın parasıyla 10 tl kaybetmiş. bizim üstümüze kaldı mınıskim. hoca yok o öyle bir şey yapmaz, vay efendim sınıftan mı çıktın yoksa dediler. ulan çıktım desem bir de azar işiteceğiz, sınıftaydım desem sen çaldın diyecekler. dangalaklığım tuttu sınıftaydım dedim. her neyse parasını kaybeden salak dombili iki gün hamburger yiyemedi. babasının verdiği haftalıkmış. a.q onun.

ha bu arada hakikaten ben çalmadım.

not: yok lan sapık falan değilim, şaka niyetine şeaaptım.
beden eğitimi dersinde nöbetçi olarak sınıfta bekleyen çocuktur. nöbet sırayla tutulur fakat yerinize nöbet tutmak isteyecek gönüllü biri hep bulunur.
şişman bir çocukluk geçirdiğim için benim için cennetti o boş sınıf ohh atlama yok zıplama yok gene olsa gene kalırım.
aslında sınıfta merve ile nöbetçi kalmak isteyen çocuktur.
ne düşündüğünü bir o bilir.
bu çocuk genellikle mülayim arkadaşlardan seçilir. sınıf maçlarına alınmayan, bildiği en kötü küfür ''salak'' olan, ya çok şişman ya çok zayıf karaktere sahip hizmetten mehmet abinin çocuğu gibidir genellikle...

ama dikkat edilmesi gereken husus; bu tipleri yıllar boyunca beden derslerinde nöbetçi bırakırsan, sınıfta kimse yokken kızların kıyafetleri ile dress-sex yapabilmeyi öğrenme ihtimali artmaktadır ki zaten tüm kıyafet fetişçileri aslında ilkokulda beden derslerinde nöbetçi bırakılan mülayim arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.