bugün

Askerlik zamanınız gelmiştir. Vatana millete layık bireyler olmak için dişinizden tırnağınızdan 37070 lira biriktirmeye çalışırsınız. Hatta paranız yetmez baba yadigarı mercedes cla 200 amg nizi bile satarsınız. O heyecanlı gün gelir Vakıfbank’ta askerliğinizi yapacaksınızdır ki sevgiliniz dudaklarını büzüştürüp yaa aşk o parayla bana silikon taktıralım mı lütfeeeen der. Siz de sevecen bir yiğit olduğunuz için tabi asko der önce estetikçinin sonra kışlanın yolunu tutarsınız.
cla 200 amg en boktan hali 240.000₺ ye satılan arabayı 30 bine sattıysan, o sevgili sana bedavaya ala geyik boynuzu da takar...nerden bulacak böyle kerizini bir daha...
siz silikon taktırmayı kaç liralık bir işlem sanıyorsunuz ya?
dedemin zulasından paraları aşıra aşıra sevgilime dior marka çanta ve chanel marka makyaj malzemeleri felan almıştım en lüks mekanlara götürmüştüm aşkım bir ömür ayrılmayacağız diyordu.

dedem uyandı zırnık koklatmayınca sevgilide beni arama lan artık varoş demişti. o değil dedem kredi çektirip parasını geri almıştı. kesin hain kuzen isbiklemişti salak gibi laptobu vermedik.

vasiyet bırakmış tüm mal varlığımı minmimeranim hariç tüm torunlarıma bırakıyorum diye. kuzenler altına bmw, mercedesleri çekti ben doğan slx. ah pelinsu ah duple yaktın beni.