bugün

iticidirler.
kesinlikle uzak durulmasi gerekilen erkektir..çok konusur,sirinliligi yuzunden çevresi genis ve ailenin en simartilmis çocugudur. bebek ve masum yuzlerinin altina saklanip oyle bir dolandirirlar ki sasarsiniz ananiz aglar .
(bkz: elijah wood)
her zaman olduğundan küçük gösterecek erkeklerdir.

bir de zeki alasya - metin akpınar repliği vardır bu tip insan için;
(bkz: bebek yüzlü şeytan ruhlu canavar)
ne anladık; demek ki tehlikeli de olabiliyorlarmış... *
böyle erkeklerin karizmatik olmadığını söyleyenlere "tom hanks de mi karizmatik değil yani" denir ve sessizlik olur.
tanrının bir laneti. allahın belası bir durumdur. aslında bebek gibi yüzün var diye başlarlar cümleye hep. ne yani "bi boka benzemiyosun ama bebek gibi yüzün var zorlansa senden bir şeyler yapılabilir bu da tesellin olsun hadi bakalım." bu mu?! sinirliyim ben bu konuda. döverim hepinizi.
birçok kızın asla elde edemeyeceği için, birçok erkeğin de asla öyle olamayacağı için mundar dediği ciğerdir.
ingilizcede "baby face" olarak geçer. böyle erkeklerin talibi çok olur.
(bkz: michael pitt)
(bkz: diego lugano)
bebeğim diye hitab edilebilecek erkek.
(bkz: ali eren beşerler)
"her şeyden korkabilirim ben" havası veriyorlar etraflarına, sanki hiç sinirlenemiyorlarmış gibiler. hatunlar, bunları beğenmeyince ne hikmetse kıvanç tatlıtuğ'u beğenmeyenlerin aldığı eleştirileri alırlar. eleştiri-ler dediğim de hep aynı şey aslında, kedisin ben ciğerim ulaşamıyosun diye şeyapıyosun falan.
bebek poposu diye lakap takılan kişilerdir .
15-25 yaş arası ciddi işkencedir. Ama sanirim orta yaşlara gelince çekiciliği artar. Içinde bulunduğum durumdur.
Bazı kızların hoşuna giden yüz tipidir.
Oğuz berkay fidan' dır.
sakal bıraksalar dert, bırakmasalar başka bir dert...
Kıskanan insanlar olacak ama o benimdir, inanmayanlara ispatlarım.
(bkz: Andrej Pejic)http://i.hizliresim.com/1Pm7q1.jpg
(bkz: justin bieber) serefsizin poposu da bebek poposu gibi.
her türlü ibneliğin gelme ihtimali bulunan erkeklerdir.
30 yaşlarına kadar hiç yaşlanmıycakmış gibi genç kalıp birden bire çöküyolar.

(bkz: leonardo DiCaprio)
(bkz: Arda kural).
ben 36 oldum hala aynı. 31 gösteriyorum o kötü ama, 32 olsa keşke.
erkek sanmış.
güncel Önemli Başlıklar