bugün

bugün itibariyle zor meslekler grubuna dahil ettiğim iş kolu.
fotoğrafçı çocuğun birkaç güzel fotoğraflarını yakalamak için birbir şekle girdi çocuğun karşısında. fakat herşeye değer dediğim anları kaçırmamak lazım. sonuçta hayatta bu fırsat bir defa geçiyor insanın eline. sizlerde çocuğunuzun bebeklik fotoğraflarını ölümsüzleştirmek ve ona gelecekte güzel bir hediye sunmak için bebek fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz.
Yeni moda, Sarıp sarmalayıp otun çöpün içinde kafalarında koca taçlarla yeni doğan bebekleri fotoğraflamak.

hatıra diyorlar da ilerde çocuk der mi acaba "anne ibiş etmişsin beni bu ne hal" diye?

Ben biraz acıyorum o haldeki bebeklerin şekilden şekle sokulmasına.

Sizi böyle yapsalar gider mi hoşunuza? Bilemedim şimdi.
görsel
zor ama keyifli bir uğraş olsa gerek.
dünyanın hem en zor hem de en kolay hobisidir. bazen profesyonellik gerektiren işidir. bu meslek dalı çok enteresandır. eğer bbeğiniz çok şirin tatlı bir şeyse sizin ekstra bi çaba harcamanıza gerek kalmaz çünkü makineniz bebeği sevecektir. ama sevimsiz bir bebekse burada işinizin inceliklerini kullanmak zorundasınızdır.
Para tuzağı. Kredi kartina 9 taksitmiş bir de. al eline 2 bin liralik telefonunu uyurken çek, gulerken çek, oyun oynarken çek. Buna para vereni sikeyim.
yeni yeni başladığım bir iş. güzel sonuçlar alınıyor. doğum fotoğrafçılığı olarakta geçebilir.