bugün

siyaseti abartmayalım, sonra ortada kalmayalım.
bi kornası eksik bebek arabasının.
Neden türbanlı?

Sırf türbanına laf söylemek için konu edilmiş türbanlı.

Herkesin özel arabası olmak zorunda olmadığından, bir çocuğu uzun süre kucakta taşımanın zorluğundan bi haber çiğ insanların arasına düşmüş annedir. Türbanı vardır ya da yoktur.
türbanlı kelimesine kadar katıldığım süper insan. kardeşim türbanlı türbansız kadın erkek bebek arabasıyla binmeyin otobüse minibüse lan. bize mi güvendiniz aq? bebek için bir akbil daha bas desek basmazsın ama bebek arabasıyla en az 5 kişilik yeri işgal edersin. sonra ben vatandaşım benim hakkım falan. e birader sizden sonra binecek 5 kişi vatandaşın hakkı değil mi? git ordan taksiye bin. taksiye binecek paran yoksa çocuk yapma zaten.
kesinlikle katildigim onerme. allahin yobazlari o cocuga aciyorum o masumu da kendileri gibi yobaz edecekler.

kalabalikk olan otobuste uc kisilik yeri tek basina kilosuyla kaplar. bir de o bebek arabasi oldu mu +3'te burdan gelir kadin gotunu yayarak oturur siz milletin bi tarafina degmemek icin bi taraflarinizi yirtarken milletin igrenc kokusunu cekersiniz.. iste o an hayata bi kufreder ve lanet okursunuz..
Başlığı açandan daha insandır. Kucağında 15 kiloyla akşama kadar hastanede gezmeyenin yorum yapmaması gereken durumdur.
yardım edilmeyince içinden "türbanlıyım ya ondan" diye düşünür.
napsın uçarak mı seyahat etsin kadın amk?
Hınca hınc dolu metrobuse neden binmeye çalıştıklarını anlamadığım türbanlıdır.

Ablacım bekle bir sonrakine bin zaten 2+1 sin doblulu enişteyle birlikte neyi zorluyorsun daha.
Neden sonundaki o sıfat? .
Imkani olsa , zamani olsa baska bir araca binmeyi o düşünmüyor sanki ? Yeter ne cok seven insanlarsiniz " laf soylemeyi " ne kadar cok insanlari yikmaya yoneliksiniz. Aman her taraftan aman laf soylenmedik mevzu yakistirilmadik sıfat kalmasin aman . Acele ediniz.
Kapamamış mı badem kocası rte den bi ihale vah canım benim.