bugün

zaten aşikar olan durumdur. vicdanım çok rahat yanmış kibrit çöpü bile yollamadım.

not: neden eksilendiğimi anlayamadım pkk'ya yardım edelim isterseniz şerefsizler.
Görmesini bilenler için zaten sürpriz değildir.

bir kısmı satıldı, parası PKK'ya yardım olarak götürüldü. bir kısmı direk PKK'ya yardım olarak götürüldü. hatta pkk destekçisi olan depremzedeler gelen yardımlardan çok fazla yararlanırken olmayan bir kaç kişi de zırnık vermediler.

bu işin içinde kişisel bir durum yok. belediye başkanından, encümenine, yardım toplama merkezlerindekilere kadar zincir mevcut. ulan dedik göndermeyin, şu kadar para toplanmış dedik, deprem o kadar büyük değil dedik, o paranın 4'te 1'ine van yeniden kurulur dedik, o yardımlar PKK'ya gidiyor dedik. dinletemedik. ırkçı olduk, faşist olduk, insanlıktan yoksun olduk. bunları diyenler de şimdi kendi kıçını yalasın.
kıçlarını satsalar daha uygun düşerdi. sonuçta aynı kapıya çıkar. neyse...
çok barışçıl ve demoğratik bir eylemdir.
şerefsizliklerinin reklamını yapmışlardır asıl sansürlenmesi gereken Atatürk değil bdp dir.
kan emicilerin şaşırtmayacak eylemi. bunlar böyle havlarlar demokrasi, eşitlik, zarta da zurta falan. gören de temsil ettikleri bir kitle var sanacak. yukarda bir kardeşimiz de, karısını kızı satsın demiş. kardeşim zaten sattığı için eşya satmaya başlamışlar işte.
hiç şaşırtmamıştır.
iğrenç olay.

eğer bu doğruysa , hakkımı helal etmiyorum.

bende yardım olarak giysi kitap ve para bağışında bulunmuştum.
(bkz: kürt)
parayı pkk ya sızdırdıgı kanıtlanabilir.
Eğer bir organizasyon varsa ve sonucunda hayır yapmak isteyenlerin para, malzeme vs dolandırılıyorsa biz bunun cezasını depoda bekçilik yapana değil bu sorumluluğu alamayacak kabiliyette yada ahlaki yapıda olanlara keseriz. Ve evet bdp insanlarin en zor gününde ulaşması gerekli malzemeleri halktan toplamış fakat pkk nın bunları iç etmesine engel olmamıştir. Hırsızlıktan daha alçakça bir olaylar dizisidir.
Kendi yüce davaları ve insani demokratik mücadelelerini(!) uyuşturucu satarak finanse eden zihniyetle aynıdır.
(bkz: milliyet)
merak etmeyin ölen leşlerin kefenleri için satılmıştır. kanı bozuklar.