bugün

şimdi bişeyler yazardım bu şahıs hakkında ama malum şimdi birileri ekran görüntüsü alıp başımı belaya sokar iyisimi içimden küfredeyim..
bir orospu çocuğu beyanıdır.

el kadar öğrencilerin başına saçına bakıyor olmak nasıl bir şerefsizliktir lan?
işte akp zihniyeti budur. böylelerini makamlara yerleştirir ki zorla ahaliye bişeyleri dikte etsin. yavşak seni.
şap kullanın, bir şeyciğiniz kalmaz.

not: kesmezse, yorgan, battaniye, damacana, asansör olaylarına girin.
yine kesmezse, zaten yapraklardasınız demektir, tam teşekküllü bir hastanenin ruh ve sinir hastalıkları servisine gidin. ordada sorunu çözemezlerse, bir üçkağıtçı hoca bulun içinizden cin çıkarsınlar. yalnız dikkat edin çıkarma seansında " kaza " olmasın. lut kavmi olayları gibi.
Bir yobaz beyanı.

görsel
Ülkem adına utanç duymadığım bir gün daha geçirtmeyen yaradana şükürler olsun... Bugünde biri yüzünden daha utanç duyduk, kısmet yarına.
Şeyinin başına sahip olamayan davar sözü.
Dingil, el kadar bebelere tecavüz ediyorlar senin gibi ahlak yoksunları yüzünden.
Bunları tutup gay bara tıkıp kapıları da kilitlemek şart oldu.
bu tür başlıkları artık sol framde görünce hangi troll yazar açtı diyemiyorum artık.
akp sağolsun yöneticileri trollerden atıyor. ülke trol yuvasına döndü anasını satayım. uludağ sözlük trollerine ne gerek var?
gözlere çamaşır suyu dök kesin çözüm.
Adam iki tel saç görünce nasıl bi şey yaşıyorsa artık herkesi öyle sanıp rahatsızlığını dile getirmiş.

Kusura bakma müdür, o senin nefsinin pisliği!
Haklı bir veryansındır.

Başı açık kız öğrencilerin hepsi potansiyel ahlaksızlık unsurundan ibarettir.

Artık bu ülke batıya özenmekten çıkmalıdır. Gelecek nesile iyi ve ahlaklı bir ülke bırakmak adına bu şarttır.

Üniversite de başörtü yasağı nasıl kalktıysa okullarda da bu yasak kalkmalıdır. Kesinlikle.
ulan başı açıkları eleştiriyorsunuz.
başı kapalı olanlara da tecavüz ediyorsunuz hatta daha da ileri gidip başı açık erkek öğrencilere de tecavüz ediyorsunuz.
demekki sorun başın açıklığı ya da kapalılığı değil sizin süzme sapık orospu çocuğu olmanız.
efsane bir il milli eğitim müdürünün güzel beyanı. sinirlendirmeyin müdürü.
Ahlaklı bireyler yetiştirmek isteyen Bir eğitimcinin,Haklı bir isyanıdır.
sinirlenmene hiç gerek yok müdürüm dememize neden itiraftır.