bugün

çok normal dayak bile atıyorlar sonuçta halktır.
yobazların iki yüzlülüğünün ortaya çıkarılması açısından önemli bi başlıktır. bu ülkede sabahın köründe türkan saylan gibi bir kadın apar topar evine baskın yapılarak gözaltına alındı. üstelik tek suçu bunların yaptığını iddia ettiği gibi gençlere çağdaş eğitimin kapılarını açmaktı. nice başı açık kadın elleri kelepçelenerek emniyete mahkemeye götürüldü ama bu yobaz gerici kafa hepsine alkış tuttu. ne zaman iki tane başı kapalı kelepçelendi ayağa kalktılar vay efendim bu nasıl zulüm diye. demokrat olacaksan herkese olacaksın arkadaş herkese. birine başı açık diye alkış tutarken diğerine höykürmeyeceksin. ben bunu tamamen algı yönetimi olduğunu düşünüyorum. eğer o iki adın kelepçesiz gözaltına alınsaydı haberlerde öylesine geçeceklerdi ama elleri kelepçelenip sonradan bunlar baş örtülüydü bizde baş örtüsü takanları nasıl gözetiyoruz bakın dercesine emniyet müdürünün kellesini aldılar. hepsi danışıklı dövüştü. ben yemedim yiyenlere de afiyet olsun.
gitikçe geriliyoruz ve böyle de gidicek sanırsam üzücü bir durum haline geldi artık.