bugün

Münferit bir olaymışçasına yaşanmış ürpertici ve akıl almaz durum. Yanımdan geçen herif beni yumruklayıp burnumu kıracak. Sebep? Başım açık. 17 yaşında lan kız. Burnu kırıldı burnu. Tek tek tüm kemikleri kırılması gereken üreme artığıysa serbest. Adaletini sevdiğimin...
Başı açık diyemi vurdum demiş. Olayı hatırlamıyorum diyor sonuçta yanlış bir iş.
başı açık kapalı, götü açık kapalı, farketmez, kadın yumruklamak nedir lan?

nedir?
o.ç. luğudur.
yapanda destekleyende, net o.ç. dur.
yüzde 99 u müslüman bir ülkede olabilir. kültürümüzde yok başı açıklık yadırgamayın. aynen.
bunlar kadını sindirip türbana hapsetmek için bilinçli yapılan hareketler. bu tür eylemde bulunanlar hiçbir ceza almadan sokaklara salınıyor çünkü anlaşmalılar. toplumu şeriata evirmede şiddet üzerinde bir nevi korku yaratma provası.
özellikle başı açıklara, şort giyenlere saldırı hep akp döneminde başlamıştır çünkü bunlara cesareti veren bizzat akp dir.
irtica hareketidir. Adaletin işlevinin görüldüğü ülkelerde bunu yapmaya cesaret eden hakettiği cezayı görür. Ama irticanın gündemde olduğu ülkelerde dinimizde başı açık yok , yadırgamayın der.
Adım attığın yer ibne kaynıyor. Müslümanlıktan söz ediyor bir de.
Haberi başka bir sitede okuduğum anın öfkesi üzerine açıldı başlık. Haberde gerçekten geçen kelimeler bunlar çünkü. Ekleme çıkarma yapmadım.
Genç bir kızın özgürce yürüyemediği bir yerde o herif niye elini kolunu sallasın? Adalet bu mu isyanı benimki klasik. Bir de herkesin de eklediği gibi sebep ne olursa olsun yanından geçip giden bir insana yumruk atmak nedir?
Not: zerre kadar amaç güdülmemiştir.
Onun pis sakallarının her telini tek tek s.ler.