bugün

hayatı yeniden sorgulatan eylemdir. insanı dindar yapar * *
hayatımda hiç yapmadığım bir eylem. yapamıyorum arkadaşım o delik başkasının evinde açılmıyor.

edit: yakın akrabalar dışında tabiki, çünkü onların evinde çatır çutur sıçıyorum sorun yok *
bazıları için aşılamaz bi sorundur. benim içim mesela. başka biyerde yapamam. hatta evimde dahi bi başkası varsa yapamam. bak hiç unutmuyorum 6 günlük bi geziye gitmiştim 8 şehir gezdim ve bi kere sıçmadım.
Cok berbat bir duygudur. hele birde alafranga tuvalet yoksa...
benim için sorun değil fosur fosur elimi yıkarım hacı.
yapılamayadabilir,ev dışına çıkmak kimilerimizi kabız eder.
normal bir durumdur. "O" geldigi an nerede olduguma bakmam.
Zor istir, got ister.
başkasının evinde yemek yemek kadar titizce yapılan eylemdir.
Vileda kovasına halkın kahramanı gözüyle bakmaktır.
basbakanin evinin icine sictim diye etrafta dolasilabilir...
iş bitince bir kibrit yakılır...

0 koku

Temiz.
sanki herkesin önünde salon halısına kaka yapıyormuşsunuz gibi rahatsızlık hissi veren aktivite.
korku dolu anlar. risk nedir, risk budur.
çok sıkışık olmadıkça yapılmaması gerekir. çünkü göt bu bir bakarsın sus pus işini yapar bir de bakmışsın ki nefes alıp veriyor. ses duyulmasın diye de şekilden şekile giriyor insan.
çıkan sesleri; sifona sürekli basarak ve musluğu şarrr diye açarak kamufile etmek zorunda bırakılan eylemdir.

(bkz: evim evim güzel evim)
utanç vericidir. Kaygılandırir. Arkadas ben rahat rahat sıcamadığım yer saray olsa kalmam.
kendi evimizde yaptığımız tuvalet temizliğinin 3,4 katı emek harcamamıza sebeb olan sıçma türüdür. vesileyle tuvalet bi güzel pür i pak olur misssler gibi.
sıçmanın hakkını tam olarak veremediğimiz sıçma olayıdır. evdeki rahatlığı, keyfi asla ama asla alamazsınız. evdeki gibi sürekli sifon çekemezsiniz bide.* evdeki sıçma candır can! *