bugün

"insan" kelimesinin karşılığıdır.
Zararsızdır , güvenilirdir , samimidir.
samimi degillerdir.
ben degilimdir.

kiskanirim ben. hele bir de benim basaramadigim bisise, cildiririm kiskancliktan.

he yalandan derim tabi "cnm senin adina inan cok sevindim." ama yalan. kuduruyorum aslinda.
Az da olsa icten ice kiskanan insanlardir. iyi niyetleri agir basiyordur sadece.
Daha önce görmediğim insan tipi. Öyle insan mı olur ya insan dediğin kıskanır, rekabete girer.
Enazından ben öyleyim.
belli etmenin dozunu iyi ayarlaması gereken insandır, zira samimi olmamakla damgalanabilir.
Eşlerdir, bayan obama vb.
çok temiz yüzlü insanlar oluyor bunlar genelde.
hayatının sonuna kadar mutlu olacak insandır. Aferin ona.
Sonradan pişman olacak insandır. Çünkü çevresindekiler aynı şeyi ona yapmazlar asla. Binde bir çıkar böyleleri.
çok temiz kalplidir bu. hak etmeyen kimselere iyilik yapar sürekli. saf işte naapsın.
Muhtemelen anne ve baba olan kimselerdir.
Elbette inanacak değiliz. iki yüzlü yavşaktır. Her şey beklenir onlardan.
şahsımdır. van damme ın özgürlük savaşçısı isimli filmini izlediniz mi ? bu filmi çocukken izledim ve şu an yine izliyorum. bu filmi benim için çekici kılan içerisinde türk bir dövüşçü barındırması yani öylesine hiç bir şey yapmadık ki muhammed ali nin maçlarını bile toplum olarak büyük bir heyecanla müslüman olduğu için izledik. cassius müslüman olmasaydı onu bu kadar benimsiyebilir miydik ? an itibariyle türk iskoçtan ard arda yumruklar yedi fakat iskoçun tekmesini kesip cinsel organını tuzla buz etti. o sahnede van damme ın suratına bakın türk' ten tırsmışa benziyor yani gurur duyuyorum memleketimin insanı başarılı bir kaç iş yapınca birazdan japoınla karşılaşacak ve maalesef yenilecek olsun hiç değilse 1 maç kazandı hiç değilse van damme' ın tırsmasına sebep oldu ya bu bana yeter. artık ülke insanları olarak öyle büyük işler yapalım ki dünya bize saygı duysun bizden korksun ama nerede ? zor bizim için yoksa siz hala gs yada fb yada diğer takımlar yabancı bir takımla karşılaşınca yenilmesini mi istiyorsunuz ? keşke bjk de kaybetmeseydi ?
Ailenin olur anlarım da elalemin başarısından banane recep cumhurbaşkanı oldu ben ne kazandım?
Her zaman yapmacık gelen insanlardır.
Bu duyguyu cok içten birkaç hafta önce arkadaşimin yatay geçiş yaptığını öğrendiğimde yaşadım daha önce hiç o kadar sevinmemistim herhalde başkasının basarisina sonra buna sevindiğimi hissettiğim için mutlu oldum. Böylece sonsuz bir mutluluk döngüsüne girdim artık her şey pembe * .
Ufku, ruhu ve gönlü geniş büyük bir insandır.
Neliolsun yazarıdır.

Benim başarılarıma çomak sokan ibneler yüzünden kendiminkilerden daha çok başkalarının başarısına mutlu oluyorum.
Erdemlidir.net.
Farklı bir insan olduğunu daha ilk tanışmada hissettirir . Özellikle böyle bir insanla dostluk ediyorsanız ayrıcalıklısınızdır.
Benimdir.
Ee niye mutlu olmasın ki insan.
Aileden biridir. Ya da gerçek dosttur.
(bkz: anne)
(bkz: baba) ve kisim akraba.