bugün

Çocuğunuzun kadının içine boşalanlara benzemesine neden olur.
Hayatı boyunca pompayla vakit geçirmiş bir adam evlendiği zaman da bu durumu düşüneceğini sanmıyorum.

edit: bu adamlar evlenme zamanı geldiğinde "ana ben bakire kız istiyorum" diye çığırmasın.
ikinci evliliğini yapacak kadınları nasıl bir töhmet altında bıraktığını farketmeyen abazanların saçma beyanıdır.

evlenince acı acı çakmış olmuyor değil mi?
sevgili olsa hadi ayda 1 en iyi ihtimalle oysa evlenince elin adamı her gün çatır çatır sikiyor olacak evleneceğin kadını.

bu nasıl mantık amına koduklarım.
denk geldimmi de çatır çatır yaparım umrumda da olmaz kendine hakim olmayı öğrensin o zaman

Kafaya bak Amk!
Net mal erkektir bunu bildiği halde evlenen erkek. Ben 19 yaşında eski kafalı biriyim arkadaş. Benimle evlenecek kadın başkalarıyla hard, grup, oral her boku yapsın ondan sonra ben onu geri kalan ömrüme dahil ediyim. Yok ya bana onlarca kadının verebileceginden başka ne verebilir ki oyle bir kadın. Sevgiyi gırtlak yapan kadınlarda bulmak zaten ahmaklık bir kere. Denk geldimmi de çatır çatır yaparım umrumda da olmaz kendine hakim olmayı öğrensin o zaman.
Çakmak nedir? Özellikle bir kadının hemcinsini bu biçimde tasvir etmesi acınası bir durum. Bahsi geçen eylem seks ise , eylemi gerceklestiren kadın da erkek de aynı oranda mesuldür. Ancak bi kadın orospu olurken , erkegin elinin kiri olur , capkın olur benim ülkemde. Namus kadında aranır , kadın ezilir , kadın kullanılır benim ülkemde. Yalnızca erkekler tarafından degil , bizzat kadınlar tarafıdan da ayaklar altına alınır kullanılan tümcelerle. Tüm acımasızlıgı yine hemcinsinedir benim ülkemin kadınının. Evvela tecrübeli olsun mantıgı ile bi başkasıyla sevişmiş erkekle seve seve evlenebilirken , yine bi başkasıyla aynı eylemi gerceklestirmis kadına 'çakılan kadını alan erkege acırım' ifadesini kullanırlar. Bu çifte standardın daniskası olsa gerek.
Bir zırva.
(bkz: başkasının evleneceği kadına acı acı çakmak)
ikinci el bayanla evlenmektir. bir erkek böyle evleniyorsa karısının kocaman penisler yiyip zati sungur y.rakları emdiğini bilmelidir.

düşünsene karın önceden wilyım gallas gibi bi adamla deliler gibi sevişmiş, öle bi adam karına çakmış ne acı...
zevke gelmiş erkek söylemi.
başkasına acı acı çakan adamla evlenen kadındır....