bugün

Acıtır. Senin uğruna herşeyi verebilecek kadar sevdiğin biri sana "sadece arkadaşım olarak seviyorum üzgünüm" dediğinde senden herşeyi almış demektir. Ağlarmısın?? hemde nasıl, kızar mısın? dünya öyle öfke görmemiştir.. peki, peki ya belli edermisin yok ama hayır ağzından çıkan söz en fazla "canın sağolsun napalım" olur. ahh ahh hala umutsuzca kıvrandığınızı görür gibiyim uyuşturucu gibi zarar verdiğini bile bile vazgeçememek en kötüsüdür nerden mi biliyorum?? Boşverinn..
başkasını seven birini severken karşı tarafında sizin başkasını sevdiğinizi düşünüyorsa yani bi haber ise sevginizden beterdir.
aşkın acı kısmıyla karşı karşıya kalmaktır. düşmanımın başına gelmesin.
''herif sigaradan gitti abi''repliğini anımsatan kişidir...
eninde sonunda vazgeçeceğiniz bir mücadele. ha mutlu sonla biten var mıdır, yoktur. yuva yıkanın yuvası olmazmış derler. herkes kendi yoluna hesabı burada malesef.
zincirleme aşk kazası...
her daim kızgın kumlarda dolaşmak, asla serin sulara atlayamamak, mütemadiyen yanmaktır.
sevgiyi daha değerli yapar bence. iyidir iyi.
hele bir de o başkası arkadaş ise, işte kişi artık erol evgin'den * isimli şarkıyı söyleyebilir.
illaki geçecek,gönül başka birini seçecek.
rosalinda hikayesine başlamak demektir, gerçekten çok acı bir durumdur. allah başa vermesindir efendim.
üçüncü şahıs olmanın yan etkileri.
insanın herşeyini kaybetmesine neden olur.
insan önce onuru,sonra gururu,sonrada kendini kaybeder.
ister onursuz, ister gurursuz olsun aşktır işte, ferman dinlemeyen gönül, insan dinler mi? ancak şiir yazar bazen...

Sen bilmesen de...
Seviyorum seni
Takmam
Sev sen onu
Hatta onun ol
Ya da tanıma beni
Kabulüm
Severim ben seni uzaktan
Yahut bir şiir yazarım sana
Olmadı evlerim başkasıyla
Adı olursun çocuğumun
Sen yine onun ol
Kabulüm...
Severim ben seni uzaktan...
Dönmesen de beklerim
acı vericidir.
neticede aşktır.
(bkz: somebody else s lover)
(bkz: çok dertliyim be sözlük)
(bkz: göte giren şemsiye açılmaz)
eğer ki sevgilisi/eşi olan birisini sevmek ise konu; orospu çocukluğudur.
bunu söyleyen yıllarınızı paylaştığınız bir eşse, ve aldatıldığınızı keşfettikten sonra size köşeye sıkıştığı için bu itirafı ediyorsa, ve siz onu severken bunlarla karşılaştıysanız bırakın gerisini ya...
içten içe acı çekmektir.zaman en iyi ilaçtır.
eğer sadece seviyorsa sorun değildir gayet normaldir. ama başkasına aşık olan birine aşık olmaksa kast edilen, işte o zordur, çok zordur. acıdır ama zevk verir bazen bu acı, hissedersin onu, iliklerine işler ama bu işleyen aslında senin sevdiğinin sana verdiği acıdır.
aslında sevmemektir; ya da sevmediğine kendini bile inandırmak...
hayatın anlamıdır. sevilen sevmez. sevdiğin sevdiği ile sevişirken sen evde otuzbir çekersin. otuzbir de seni sevmez zaten.
yaşanabilecek en zor durumlardandır.

Sevdiğim başka sevenim başka.
kalbiniz acır çok. onun ellerine başkasının dokunduğunu bilmek, onu düşündüğünü hissetmek incitir sizi. ama elden birşey gelmez. çıkışı belli olmaya sokağa girmişsinizdir artık.
güncel Önemli Başlıklar