bugün

(bkz: gülen surat)

ne yalan söyleyeyim, "fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış" ata sözünü hatırlattı bana. garibim, ne kadar da kendini bir şey sanıyor. başkan erdoğan, oy kullanmak için geldiği okulda oyunu atarken kafasını çeviriyor.

surat zaten bir karış, e kolay olmasa gerek neredeyse 20 yıl boyunca analarının sütünden emdiği sütü memelerinden emdiği sütü burunlarından getiren r.t.e ile yüz yüze gelmek. olmaz öyküyleen! evet.

görsel
Taşaklı kadındır.
Hdp' li kadın milletvekili yüzüne sahip kadın. ileride o partiden şansını denemeli.
taşaklı imiş, kadın falan dedik bu karşıt görüşe sıkmabaş diye hitap eden oçlara rağmen ama, sanırım kadın değilmiş, tramessi imiş. evet.
içinden

şovu fazla uzatmasa da bir an önce basıp gitse diyor

sanki

bir de

uzun oyu hep ankara da kullanıyordu

bu sefer niye istanbul ???????

insan merak ediyor.
Berat a bakiyor ozge ulusoy olayı gerçek mi yüzünde dayak izi filan var mi diye * .

Ayrıca gayet olağan mk birisi benim yanımda foto çekilince bende kameraya bakmıyorum mk.
Oldukça normal durum hiç kimse birini sevmek zorunda değil. Artı olarak insanların görünüşleriyle dalga geçmek hiç hoş değil.
alevidir. şaşırtmamıştır. aynısını ak partili bir hanfendi yaptı diye etmediğiniz hakaret kalmadı. neden bu kadar samimiyetsizsiniz.
berat reyize iş atmaktadır.