bugün

(bkz: bastım tekmeyi girdim komutanın odasına)
Recep Tayyip erdoğan doğruyu konuştuğu toplantıda yaşanan olaydır. Adam takır takır konuşmuş bunların işleri hala din ile uğraşmak. Liseli ergenler gibiler. Nasıl bir kafa yapısıdır anlamadım.
bir gün; badem bıyıklarının asabiyetine kattığı iticilikle beraber
kendisini gördüğü dev aynası çatır çatır çatlayacak emin olun.

mesele haklı ya da haksız olması değil aslanlar.
mesele; her gün tivilerde, oralarda buralarda görünmezse ölecek hastalığına tutulmuş
bu şahsın kontrolsüz kibiri.

niteliğine ise hiç girmiyorum. tarih ve toplum maalesef aklı başında insanları böyle
türlerle sınıyor zaman zaman.

çingeneye yetki vermişler babasını kesmiş. endamına uyuz olduğum!
azarlamış sonra da diğer paşaları tokatlayıp oradan kovmuştur. he ya.
başbakanın azalarak bittiğini gösteren bir başka haberdir.. 2006 yılına ait bayatlamış hatta unutulmuş bir haberin tam da bugün bir amiralin istifa ettiği güne, deniz kuvvetlerinin ve ordunun iyiden iyiye güçten kuvvetten düşüp saçma sapan bir yerlere doğru sürüklendiği günlere denk getirilecek şekilde yeniden servis edilmesi.. dışarıda hiçbir forsu gücü etkisi kalmayan bir başbakanın içeride ne kadar güçlü kudretli olduğuna dair böyle saçma salak haberler çıkmaya devam edeceğinin de bir habercisidir aynı zamanda.. başbakan bakanlarını dövdü, başbakan onu azarladı, buna kızdı, şuna şamar attı,, he abi he, çok korkuyoruz ailecek, fena tırsıyoruz halk olarak senden..
yav he he