bugün

Sn. Başbakanımızın o koşuşturmalı işlerine ve yorucu temposuna rağmen dinine bağlılığından oruç tutmasıdır.

Allah kabul etsin. Amin.
Orucu iki yüz küsür düşünme yetisinden yoksun danışmanına paylaştırırsa sorun olmayacaktır.
E tabi paraları sayarken yoruluyor herif. Haklısın aslında sayın Başbakan keşke oruç tutmasa, en azından "benim bir '........' ile ortak yanım" olmazdı.
resepsiyon ve kokteyller konu olunca rahat deldiği oruçtur.

http://www.milliyet.com.t...ticleID=132733&PAGE=1
müslümanım diyorsa tutacak tabi, böyle başlık mı olur mq. tanrı buyruğu iş güç dinlemez. madem ki bu kadar acıyorsunuz, o halde dua edin başbakan'a allah kolaylık versin diye. reklam yapmaya gerek yok.
başbakanımız hem işini hemde ibadetini yapmaktadır..
Ve buda bütün insanlarla örnek bşr davranış olur inşallah çünkü hasta olsanda işin olsada yolcu olsanda her zaman allahın var oldugunu ve her fırsatta ona dua ve ibadet etmeyi unutmamak lazım ...
Allah başbakanımıaın orucunu kabul etsin inşallah . Amın..
başbakanın orucunun sıcağın alnında çalışıp oruç tutandan farklı mıdır? bir madencinin tutacağı oruçtan daha mı farklıdır? burda esas sorun yalakalıktır ve ibadet reklam aracı olamaz ama din üzerinden prim yapanlar bunu anlamaz.
bize mi tutuyormuş, öyle miymiş gerçekten, ilginç.
pek de zor olmayan bir şeydir, net.

Sabahın köründe fırına çalışmaya giden, akşam iftar saatine yakın eve gelen oruç tutan kişiler var.
evet koşuşturma falan. evet yorulmaca falan. bir de fırına gidin. birkaç saat dayanmaya çalışın, kardeşlerim.
haa bir de inşaatta çalışıp da oruç tutan adamlar da var. var oğlu var yani. hadi allah kabul etsin.

eksile kardeşim eksile. Aslan kardeşim benim. bu vatanı sen kurtaracaksın kardşeim eksile.
başbakana pek faydası olmayacak hadisedir. zira onu ne oruç kurtarır ne namaz.
beraber mi sahur yaptın amk, beraber mi niyet ettin diye sorulması gerekir.

kendi orucunun kabul olmasını değil de başbakanının orucu için dua eden var ya inanamıyorum. sonra auuuuvv.
ah cnm yhaa! madencilerin yerin altında oruç tutması falan ne ki? üstelik haber yapıyorlar her sene bi de... burada devlet büyüğüm oruç tutuyor ötesi var mı? (!)(!)(!)

not: şunu yazdığım için beni yakacak odunlara odun eklendi haberiniz yok.
allahın ermiş kullarindan birisi olduğuna delalettir. koskoca başbakan hem halkına hizmet için yanıp tutuşarak kosusturuyor hemde oruç tutuyor, allahım bu ne yüce gönüllülüktür.

kendimden utandım biran allahım sana geliyorum, yok yok aglamiyorum suan.
tutmaması gerekir. ölür falan şehit derler al başına belayı.
takdir edilesidir. yüce insan tayyip erdoğana allah şüphesiz ki kolaylık sağlamaktadır.
başbakanımız islam ümmetinin lideri olduğu için oruç ona farz değildir!
Üç diyarın sultanı yüce islam halifesinin on bir ayın sultanında yapması gerekendir.
sağlık sorunları resmi bayramlara denk geldiğinden bu günlerde oruç tutması olağandır. sıkıntı yoktur.
Kamera arkasında yemediği, evinde 2 tek atmadığı,5 vakit namaz kıldığı nereden biliyorsunuz ? Yazarların yine götünden attığı iddia.