bugün

az önce tvde duyduğum, akpnin nasıl bu kadar çok oy aldığını, canımm ülkenin ne tipitiplerle dolduğunu anlamama vesile olmuş orta yaşlı kadın cümlesidir. orijinali başbakanımızı çok seviyorum, allah ona sağlıklı uzun ömürler versin, başımızdan eksik etmesindir.
laik bir vatandaşın ağzından asla duyamayacağınız söz.
bir diğeri de kemal kılıçdaroğlunu çok seviyorumdur, fark yoktur, bir diğeri de galatasaray seksi takımdır, bir diğeri de fenerbahçe türkiyedir, nedir arkadaş bunlar ya, beni hayattan soğutmak amacaıyla mı yapıyorlar bunları anlayabilmiş değilim henüz.
başbakan da seni seviyor mu? şeklinde yanıt verilebilir.
elmayı çok seviyorum demekle aynı şeydir.
(bkz: seviyorsan git konuş bence)
bende başbakanınızı deli gibi seviyorum öyle bir sevgi ki bu alıp götüme sokasım geliyor, kıllı mıllı o da sever bizi gazımızı falan eksik etmez çok şükür ama elbet bu günleri de atlatacağız gün gelecek birbirinizden faydalanamayacağınız noktada birbirinizi sokup öldüreceksiniz ve o gün geldiğinde faydacı bir zihniyetin daha tarih sayfalarına gömülüp gidişini izleyeceğiz başka çobanlarınız da gelecek sizler onlarıda çok seveceksiniz gerçi kanını bu vatan için akıtan şehitlerimizin katillerinle aynı masaya oturanları sevmeye devam. dini bütünsünüz ya bir fatiha okur geçersiniz nasıl olsa. biz ülkesini,vatanını, atasını, allahını sevenler müsade etmicek bu kahpeliklere herkes hakettiği kadar sevilip hakettiği gibi ölecek...
şu dünyada kuramayacagım tek cümle.