bugün

yeni bir yasa tasarısı düzenleyip içinde yaşadığı öğrenci evinin pisliğiyle hava atıp cool olduğunu sanan öğrenci müsveddesi embesilleri içeri tıktırırdım.

- ehehe, yaa işte geçen ay falan yıkamıştık bulaşıkları. zaten 3 aydır banyo yapmıyorum ehehe.
+ anlıyorum birader.
başbakan olmadan önce verdiğin sözleri tutmaya başlamak.
- tecavüz, gasp, terör ve katliam suçları için idam getirmek.

- dini paraya çevirenleri dansöze çevirmek.

- ırkçılığı yasaklamak.

- asgari ücreti artırıp zenginden alınan vergiyi artırmak.

çok iş var ya...
bıçağım kemiğe dayanıp kalmayacak.
ıssız adam 2 çektirirdim. her gün behzat ç ve kuzey güney televizyonda yayınlatırdım. itiraz edeni asardım.
2002 2012 arası tayyip erdoğan'ın yaptıkları tüm şeyleri kast ederek, rte ve çetesine 'şimdi geri alın lan her şeyi' derdim.
zorunluğu eğitimi olabildiğince en uygun hale getirmek.
Öncelikle idamı tekrar getirirdim. Herkese baskalarının görüşüne saygı duymayı öğretecek bir ders yaptırırdim.
Ataturk ' un dinle ilgili yaptıgı isleri degistirirdim.
oğlumu kesmek. gemicik aldı etti diye söz olmasın.
sigarayı, içkiyi, kumarı ve fuhuşu men ederim. ne kadar slav ırkından olan insanlar varsa sınır dışı ederim. kanunlara ve nizamlara uymayanları sürgüne yollarım. *
çocukları anaların koynundan alıp doğuya yollamayı kaldırır, onların yerine doğuya şu lüks villarında oturan komutanları genç subayları yollardım. yapardım.
zam tabi ki. asgari ücret eşiğini de yükseltirim kesin. devletin gücü yeter nasılsa.
milletvekili olmak için en az 5 sene asgari ücretle ev geçindirmiş şartı koyacağım.
zall ı sözlüğün başından indirmek. (bkz: olunsa)
malum bölgede nükleer santral kurup patlama suçunu pkk'ya atmak. mehehehe yok hatta zuahahahaha
işi ehline veriğ erdoğan ı başbakan yapmak.
tüm bölücü piçleri taşaklarından tavana asmak.
türklüğü devletin temel politakası haline getirmek.
kuzey ırak ve coğrafyasını yerle bir edip şanlı Türk bayrağını dalgalandırmak.
Atatürk'ü ve türklüğü unutturanlarla, milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyenlerle hesaplaşmak ve onları mehter marşıyla ülkeden kovmak.
ab ye rest çekip siktir etmek, ayasofyayı camiye çevirmek.
valla yapılacak çok şey vardı ama entry'leri okuyunca;
(bkz: vesikalık çekmeyi yasaklamak)
(bkz: ayasofya yı tekrar müzeye çevirmek)
Kutlama yapmak.
ülke sınırları içinde ki bütün sivri sineklere orantısız güç uygulamak.

sonra da çıkıp " her öldürmediğim sivri sinek yüzünden tifo olaraksınız. " diyip tarihe altın harflerle geçmek.
Öncelikle Bi kutlama yapmak.
her mitingde allah, din, kitap demek. malum koltuğu güçlendiriyor.
millet beni becermesin diye her tarafa kerhane açardım.
''ilk iş o enişteyi öldürücem'' ferhan Şensoy( ibrahim).