bugün

Bir aslan burcu olmasa da gideri olan bir erkektir, en kral erkek burcu aslan burcudur. O asalet, o endam başka hiçbir burçta yoktur. Başak burcu erkeği ise şişirilmiş bir balondur, aksini iddia eden başak burcu erkeğidir.
Çok duygusal olmaları hayattaki en büyük handikaplari. Bu dünyada duygusuz piç olmak zorundasin çünkü.
Çok titiz olurlar. Sürekli de balık burcu kadınına kafayı takarlar.
Başak burcu erkeği duygusal falan değildir. Takıntılıdır sadece.
Yıl olmuş 2018 , hala burç diyen var . Evet ben tabirinize gore başağım , duygusal değil mantikliyim. Düzenli değil düzensizim. Evet titizim. içten pazarlıklı değil dobra sayılırım. Gel de inandır şimdi beni burçlara.

Hayır üçuz kuzenim var, arkadaş bu kadar mı farklı olur karakterleri.

Yok yükselen, yok alçalan falan demeyin.kivirmayin.
Bir kadını duygusal olarak katletmek istiyorsanız bu burç erkeğini üzerine salabilirsiniz tüm duygusal devrelerini yakabilir erkeğidir.
Sessiz sakin suskun adamlardır. Üzmeyin bu adamları. Evet.
Genellikle sigara ve alkol kullanmayan, en ufak canı yandığında gözleri dolan, terk edildiği için günlerce ağlayan zayıf ve pısırık erkeklerin oluşturduğu sınıf.
biraz kıl oluşları fazla rasyonelliklerinden ileri gelen bir erkektir. biraz daha relaks olsalar, iyidirler aslında.
Kendi içinde sürekli olumsuz düşünür ve hayatta onun için olumlu hiçbir şey yoktur. Negatifliğiyle sizi de sömürür, dengesizlikte nirvanada' dır. Sürekli alttan almanız gereken insanlardır. Ayrıca acayip egoları vardır.

Not: hoşlandığınız bir başak burcu erkeği varsa uzak durun hiç yaklaşmayın, duygularınızı görmezden gelirler ve çok üzerler, yıpratırlar sizi.
kendimden biliyorum, uyuz ve sıkıcı olurlar arkadaşlar. yaz kış hırka giyiyorum düşünün. ama naif insanlardır bakmayın siz.
Mal olurlar. Ayrıca salak.
Hem titiz hem dağınıktir. Ikisini aynı anda nasıl başardığına aklıniz ermez.
hem titiz hem dağınığım, kendini 2 kelimeyle tarif et deseler valla bu kadar net ve bu kadar doğru yapamazdım.
25 ağustos ile içinde bulunduğum kitle.

buyurun sorularınızı yanıtlamak isterim.
benimdir.
benim ya la. doğum günüm bugün, o kadar mesaimiz var insan bi iyi ki doğdun der.
Arkadaş biri mal olur demiş biri aptal Olur demiş biri gay demiş. Bu ne aq. burcumdan utandım lan. Normal insanız işte

Sanki hepiniz astronot oldunuz da bir biz başak burcu olanlar bir bok olamadık.

gerildim aq. swh
Napiim lan ben şimdi burcumu sakliyim mi, başak erkeğiyim.
Dün doğum günümdü...
Titiz ve biraz evhamlı olurlar. Eleştirel yaklaşırlar her şeye. işlerini iyi yapmaya gayret gösterirler.
Karar verme aşamasında ve gündelik olaylarda gayet mantıklıdır duygusal olduğu kısım genelde kendi içinde kalır yakın dostu veya yolda acınası halde gördüğü insan veya hayvanlar icin üzülür bunu dışarıya yansıtma hem titiz hem dağınıktır duygularınızı yıpratması egoistliğinden değil yaradılışındandır ayrıca burçların en zekisi olduğu için diğerlerinden daha egolu olma hakları vardır bunu söylediğim icin eksi yağmuruna tutulabilirim ama işin özü böyle.
(bkz: ben) önyargılı davranmayalım. Burcuna göre akıllı yada akılsıx olacak halimiz yok.
etkilenmesi zor erkeklerdir. Söz konusu aşk hayatı olduğunda, Başak burcu erkeği çekingen tavırlar sergiler. Bu anlamda kendilerini buldukları zaman her şey tersine dönebilir ve oldukça hareketli bir aşk hayatına sahip olabilirler. Ancak, genel olarak aşk hayatlarında durağandırlar.
Zaman zaman mantıklarıyla ‘sarmaşık’ edip boğsalar da, itiraf edelim naif, kültürlü yanlarıyla oldukça ihtiyaç duyulan burç erkekleridir.
biraz sığırdır afedersin.