bugün

Zor bir ağrı. Kolay değildir.
Kesin ve en etkili çözümünü söylüyorum : arveles

Not:tabi ki kişisel
yokmu bunun bir çaresi.
Yogun is ve is aksiliklerinden kaynakli siddetli bas agrisidir.

Votkanin sabahi bile boyle degil.
Beyin ve omuriliğin etrâfındaki membran (dura mater), nosiseptörlerle doludur. Bu nosiseptörlerin stimülasyonuyla baş ağrılarının olduğu düşünülmektedir. Aynı şekilde, baştaki kaslar ağrılara duyarlı olabilir.
migren veya sinüzit ile çeşitli belirtiler gösteren, ağrılardır.
kafamı duvar patlatma

kasksız amerikan futbolu oynatmak isteği

basketbol topuna kafa atma isteği uyandırır.
iştahımı kesip hayatttan soğutuyor amk..
her öğünden sonra biberiye çayı için.

akşam yatmadan önce havuç suyu için.

ağrı olduğunda da alnınıza lavanta yağı sürün.

bana da bi dua edin.
Yaklaşık iki saattir beni öldüren ağrı. Buz bile azaltmıyor,karanlık bile fayda etmiyor. iftar olsa da üç beş ilaç içsem diye bekliyorum.
son günlerde sık yaşadığım durum. özellikle antreman sırasında artmasıyla acilen bir majezik alma ihtiyacı doğuran durum.
Bazen sırf bu ağrıdan kurtulmak için ölmek istersiniz. Ne yaptım bunu hakedecek dersiniz. Fakat kader kimseye pürüzsüz bir hayat sunmuyor.
(bkz: migren)
Az su tuketiminin oruçlu bunyelerdeki yan etkisidir mubarek gunlerde.
Apranax ford la kesilmesi tavsiye olunur.gayet kuvvetli.
insanı hayattan soğutan durumdur. Lanet migrene sahip olduğum için çokça yaşarım.
Aşırı yorgun bünyeye, vücudun senin ben amk deme şeklidir.

Şuan yaşadığım lanet ağrıdır.
En güzel günümde de en boktan günümde de beni asla yalnız bırakmayan tek şeydir.
Beni olduğum gibi sever ister fakir ister zengin. Ana bacı sövdüğüm halde benden vazgeçmemistir.
Canım baş ağrım. Bırakma asla beni.
değişik semptomlar halinde gelen ağrıdır. evet.
kafayı kessen daha az acır belki de hele tek taraflı oluyor ya su an olduğu gibi can alır.
yarın yokmuş gibi gelir insana, uyku bastırsada bayılıp gitsem diye çırpınıyorum şuan.
başıma gelen şerefsiz ağrı. ölüyorum arkadaşlar. ölmeden biraz artı oy verirseniz.
Baş ağrısına en iyi Melisa veya ada çayıdır. Eğer ağrı dayanılmaz bi halde ise ağrı kesici alın. Ama en iyi çözüm güzel bi duş almak ve birisinden , başınıza masaj yapmasını veya saçlarını okşamasını rica etmek.

Yani ben bunları yapınca geçiyor du.
:)
Normalde sıklıkla yaşamadığım ve kısa süreyle atlattığım bir ağrı çeşidiydi.
Fakat son 1 aydır sıklıkla yaşadığım ve duvar yumruklama raddesine kadar geldiğim, bir ağrı haline geldi.
Baş edemiyince, çok iğrenç bir ruh haline kapılıyorum.
Ve bu ağrının, benim bir parçam haline gelmemesini diliyorum.
Bir süre sonra mide bulandırmaya başlayan lanet olsası ağrıdır. Nasıl geçer bilinmez.
iKi apranax ford a rağmen geçmeyen lanet ağrıdır.psikolojik mi diye düşünmeye başladım.apranax ford en kuvvetli ağrı kesicilerden olmasına rağmen midenin düşmanıdır.