bugün

Biz değil araplar bağırarak konuşur. Hele iki arap yanyanaysa kaçın oradan işitme kaybı yaşayabilirsiniz. Eskiden bir keresinde otobüste yanımda iki arap oturmuştu indiğimde kulağımı hissetmiyordum.
kötü ya da hiç olmayan seks hayatının bünyede yarattığı sinirden dolayı olduğunu düşündüğüm olay. kendimden biliyorum açık ve net.
özellikle turistlerle konuşurken daha çok bağırıyoruz. Haklıyız tabi sağır oldukları için bağırmadan anlamıyorlar.
Hiç Araplar ile aynı ortama girmemiş kişi iddiası.
"siz daha arapları görmemişsiniz," diye cevap verilecek başlıktır.
konuşabildiğimize şükretmeyen yazar beyanı.

bağırarak da olsa en azından "şimdilik" konuşabiliyorlar". daha çok kötü günler göreceğiz.
Akdeniz ateşinin getirisi. italyanlar Yunanlar vs hep aynı.
Aşırı derecede duygularıyla hareket eden bir millet olmamızdan kaynaklanan durum.

Biri akdeniz ateşi demiş. Hayır efendim. Akdeniz ve ege insanı gayet mülayim, naif ve zeytin yağı gibi hafiftir.
Türkçe bilen birkaç suriyeliye oğlum siz ırsi olarak sağır mı doğuyonuz ne bu bağırarak konuşmak dedim sadece arsız arsız sırıtıyolar. .
kürt ve suriyeli itirafı. bizim öyle bir derdimiz yok.
anlamadığını belli etmek istemedikleri içindir. arasına virgül konmuş iki cümleyi art arda söyleyin, anlamıyorlar. kafa almıyor çünkü. edebiyat, anlam bilgisi vs zayıf. işte o esnada kafada tahayyülü yapmaya çalışırken rezil olduğum, mal olduğum belli olmasın diye bağırıyorlar. hem zaman kazanma, hel mallığı gizleme gibi bir şey. yukarıda yazıldığı gibi diğerlerinde var bağırma olayı, ama bizde de var.
güncel Önemli Başlıklar